Показова страта

Дата публікації
Перегляди
1759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Показова страта

Фото: УНІАН

Головне – зробити все, щоб про Сенцова і Кольченка не забули в Україні вже завтра. 

Вирок, який сьогодні Північнокавказький окружний військовий суд Ростова-на-Дону оголосив українському режисерові Олегу Сенцову (20 років позбавлення волі) і Олександру Кольченко (10 років позбавлення волі) за начебто підготовку терактів у Криму, має ознаки остраху. Це жорстка, безпідставна і показова страта, щоб залякати патріотів у Криму. Мовляв, бачите, до яких серйозних наслідків може призвести критика нинішньої влади.

На підтримку Сенцова виступили відомі європейські кінематографісти, режисери і сценаристи, але для Росії це був не аргумент. Від самого початку для них це був процес політичний.  Але саме тому, що він є таким, я думаю, що і Сенцова, і Кольченко  звільнять достроково.  

Ситуація у світі мінлива. Можливо, буде зменшення політичної напруги, вирішення ситуації на Донбасі, питання Криму. Забрати Крим легко, а от оперувати ним набагато складніше. Але потрібно сьогодні, незважаючи на те, що судовий процес закінчився і, можливо, тепер не буде у фокусі медійної уваги, робити усе, щоб суспільна думка не забувала про нових українських політв'язнів. 

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація