Що таке Battle.net і як користуватись сервісом

Дата публікації
Перегляди
1475
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що таке Battle.net і як користуватись сервісом

Battle.net: що це, як завантажити клієнт і зареєструватися на сервісі

Battle.net – це сервіс для запуску ігор від компанії Blizzard (і не тільки), отримання безкоштовних пробних версій і придбання ігор в онлайн-магазині, а також соціальна платформа.

Існує браузерна версія, яка обмежується, власне, онлайн-магазином, а також мобільний додаток і програма на ПК. У додатку доступні чати, групи, листування з "друзями" і особистий профіль. У ПК-версії, крім вище перерахованого, доступні новини щодо ігрор, інформація про оновлення та інші корисні функції.

У цій статті ми розповімо, як встановити Battle.net і користуватися сервісом, а також які ігри у ньому зараз доступні.

Як завантажити Battle.net

Завантажити Battle.net можна на shop.battle.net, офіційному сайті Blizzard Entertainment, а також на сайтах окремих ігор компанії (World of Warcraft, Hearthstone, Overwatch тощо).

Загалом, посилання для завантаження знаходиться в футері цих сайтів.

Як зареєструватися на Battle.net

Реєстрація на Battle.net відбувається в кілька етапів. Перш за все, потрібно буде вказати країну проживання та вік. Після може знадобитися пройти капчу. Наступним етапом стане введення імені та прізвища. Краще вказати справжні, оскільки вони не відображаються у інших користувачів, але можуть бути використані для перевірки особистості під час звернення до служби підтримки.

На черговому етапі попросять ввести адресу електронної пошти і номер мобільного. Друге поле не обов'язкове, але допоможе захистити аккаунт. Наступним етапом йде прийняття умов використання сервісу. Далі потрібно буде задати пароль.

Під кінець вас попросять створити BattleTag – ім'я користувача, яке буде відображатися в іграх і за яким вас зможуть додавати до "Друзів". Окрім вибраного псевдоніма, вам також буде присвоєно номер через #, коли додаєте користувача в "Друзі" чи для спільної гри, його потрібно буде ввести у пошуку разом із ніком. BattleTag можна один раз змінити безкоштовно.

Після реєстрації не забудьте підтвердити свою електронну пошту. На вказану вами адресу надішлють лист, у ньому буде посилання, за якій потрібно перейти.

Ігри Blizzard у Battle.net

Станом на липень 2021 року в Battle.net доступно 16 ігор. 11 – від компанії Blizzard. Відвідайте в клієнті вкладку "Всі ігри", щоб знайти їхній список.

 • World of Warcraft (можна купити підписку або завантажити безкоштовну пробну версію, в якій розвиток персонажа дозволений до 20 рівня);
 • World of Warcraft: Classic (щоб отримати до неї доступ, досить мати підписку на WoW);
 • Hearthstone (безкоштовна);
 • Heroes of the Storm (безкоштовна);
 • Overwatch (платна);
 • Diablo III (платна);
 • Diablo II: Resurrected (попереднє замовлення);
 • StarCraft (безкоштовна);
 • StarCraft: Remastered (платна);
 • StarCraft II (безкоштовна);
 • Warcraft III: Reforged (платна).

Також у магазині продається набір класичних ігор Blizzard Arcade Collection.

Інші ігри у Battle.net

Оскільки Blizzard Entertainment стала дочірньою компанією Activision Blizzard, у Battle.net також доступні і ключові проєкти Activision. Серед них:

 • Call of Duty: Warzone (безкоштовна);
 • Call of Duty: Black Ops Cold War (платна);
 • Call of Duty: Black Ops 4 (платна);
 • Call of Duty: Modern Warfare (платна);
 • Call of Duty: Modern Warfare 2 (платна);
 • Crash Bandicoot 4 (платна).

Як придбати гру в Battle.net

Щоб придбати гру або додатковий контент ув Battle.net, потрібно або прив'язати до аккаунту свою банківську карту, або поповнити гаманець Battle.net. Гаманець можна поповнювати не тільки собі, а й "другові". Існують подарункові карти із кодами для поповнення, їх можна придбати у магазинах на кшталт Prom або Rozetka. Гаманець також можна поповнити банківською карткою, для цього не обов'язково прив'язувати її до облікового запису.

Щоб налаштувати спосіб оплати, натисніть на свій BattleTag у правому верхньому кутку і оберіть "Перегляд облікового запису". За посиланням ви перейдете до свого облікового запису на сайті Battle.net. Вкладка "Способи оплати" знаходиться в меню зліва.

Стаття "Що таке Battle.net і як користуватися сервісом" була корисною? Тоді пропонуємо ознайомитися з матеріалом "Що таке Steam і як ним користуватися".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1475
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація