2 червня в Історії.

Дата публікації
Перегляди
2623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
2 червня в Історії.

Цього дня народився Юрій Тимошенко(Тарапунька).

Такими подіями відомий день 2 червня:

 В 1857 році американець Джеймс Гіббс із Вірджінії запатентував однониткову стьожкову швейну машинку.

 У 1891-му  на пропозицію ірландця Вільяма Маккрума у футболі запроваджено пенальті.

Пенальті пробивається під час звичайної гри. Схожі удари також пробиваються під час післяматчевих пенальті для визначення команди, що проходить в наступний раунд змагань у випадку, якщо матч закінчується внічию. Хоча процес пробиття цих ударів схожий з пробиттям пенальті, вони офіційно не вважаються пенальті; процес пробиття цих ударів відбувається з гідно інших правил. Пенальті може бути призначено коли гравець команди, що захищається, порушує правила проти суперника у власному штрафному майданчику (у випадку, якщо порушення відбувається за межами штрафного майданчика, призначається прямий штрафний удар). Варто зауважити, що саме місце порушення правил, а не місцезнаходження м'яча, визначає чи буде призначений пенальті чи прямий штрафний удар.

 2 червня 1955 року — день створення найбільшого в світі космодрому Байконур. У 1994 році орендований Росією у Казахстану до 2050 року.

 В 1957 році вперше кореспондент західного телеканалу CBS Деніел Шорр узяв інтерв'ю в радянського лідера Микити Хрущова.

 Народидися:

 1904 рокуДжонні (Петер) Вайсмюллер, американський плавець румунського походження, п'ятиразовий олімпійський чемпіон, автор 67 світових рекордів.

Він першим проплив 100 м швидше ніж за хвилину, а додаткову світову славу здобув ще й як актор - завдяки зйомкам у 12 фільмах про пригоди Тарзана.

 В 1919-му народився  Юрій Тимошенко, український артист естради й кіно, майстер розмовного жанру - творче псевдо Тарапунька, учасник дуету зі Штепселем-Березіним.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація