Маша Маліновська втекла від чоловіка-депутата

Телеведуча Маша Маліновська пішла від чоловіка-депутата і живе сама. Їй не подобались їхні сімейні стосунки.

 Рік тому Маша Маліновська шокувала всіх своїм вчинком. Телеведуча, яка протягом всієї своєї кар'єри епатувала публіку відвертим і сексуальним чином, вийшла заміж за депутата.

Ніяких пишних урочистостей з цієї нагоди не було, закохані тихо розписалися в одному із московських РАГСів. Проте статус заміжньої дівчини ніяк не вплинув на поведінку Маші. Вона продовжувала зніматися у відвертих фотосесіях, відвідувати світські заходи столиці, причому в компанії різних чоловіків. Образ скромниці і розумниці явно виявився їй не до душі.

"Моя репутація вже настільки "зіпсована" і про мене вже стільки всього розповідали ... Деякі мене навіть називають "секс-дівою".

Чутки, що в сім'ї Маліновської все не так гладко, ходили вже давно. Та й сама дівчина зізнавалася, що проблеми у них з чоловіком є. У лютому, перед Машиним днем народження, стали говорити, що вони роз'їхалися, а тепер нарешті оформили офіційне розлучення.

Як виявилося, примхлива телеведуча втекла від свого чоловіка, тільки-но вони встигли поставити штамп в паспорті.

"Так, я пішла від чоловіка в серпні минулого року, - зізналася Маша. - З тих пір ми більше не живемо разом. Я це ніколи не приховувала".

Читайте також:

Маша Маліновська купила сукню Монро за 3 мільйони

Маша Маліновська напилась "мохіто" і мало не впала в річку

Маша Маліновська у Києві обкручує боксерів

Повʼязані теми:

Наступна публікація