Переможниця "Євробачення" вирішила залишити школу

Дата публікації
Перегляди
2199
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Переможниця "Євробачення" вирішила залишити школу

Переможниця "Євробачення" вирішила залишити школу / Фото: AFP

Лена Майєр-Ландрут, яка перемогла на "Євробаченні - 2010", каже, що на заняття в школі їй просто не вистачить часу.

 Німецька співачка Лена Майєр-Ландрут, яка перемогла на пісенному конкурсі "Євробачення -2010", прийняла рішення закінчити школу екстерном. Як заявила співачка, на заняття в школі їй просто не вистачить часу.

"Звичайно, я хочу далі вчитися, але, не знаю, як буду все встигати, - говорить Майєр-Ландрут. - Мене зараз чекає дуже насичений графік, я, здається, збожеволію. Закінчувати буду за спецпрограмою, екстерном".

"Півтора місяці тому Лена закінчила IGS Roderbruch Hannover, отримала атестат зрілості, але за німецькими правилами їй вчитися ще півтора року, це проміжний документ", - повідомили представники країни-переможниці.

Нагадаємо, що фінал "Євробачення-2010" відбувся в ніч з 29 на 30 травня в неділю у норвезькій столиці Осло на сцені Telenor Arena. Усього виступили 25 представників країн-учасниць. 19-річна школярка, яка представляє Німеччину, набрала 246 балів, з великим відривом обігнавши суперників. Співачка не раз зізнавалася, що ніколи не займалася вокалом професійно, і навіть подумати не могла, що саме їй доведеться представляти рідну країну на такому важливому конкурсі.

Читайте також:

Цьогорічна переможниця "Євробачення" знову поїде на цей конкурс

Переможниця "Євробачення" знялась в порно

Переможниця "Євробачення" планує весілля з Рибаком

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2199
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація