Переможниця "Євробачення" знялась в порно (відео)

Скандальне відео переможниці "Євробачення" зробило її популярною. Відео оголеної Лени, яка займається сексом в басейні, потрапилоо в Інтернет.

 Сьогодні 19-річна співачка Лена Майєр-Ландрут приймає привітання і відзначає свою перемогу на "Євробаченні". Адже всього кілька тижнів тому її участь у конкурсі взагалі була під питанням. Напередодні "Євробачення" в Німеччині розгорівся гучний скандал: журналісти розкопали відео, на якому неповнолітня школярка Лена Майєр-Ландрут займається сексом в басейні з симпатичним незнайомцем.

Документальне відео було зроблено минулого року: тоді Лена навіть подумати не могла, що стане учасницею "Євробачення", тому і взяла участь у сумнівному проекті. За сценарієм Лена вночі з молодим чоловіком пробираються на чужу територію, і в басейні їх захоплює пристрасть. Поліція застає закоханих, і вони тікають. Скандальна сцена триває всього три хвилини, однак на ній досить чітко видно, як Лена Майєр в басейні з оголеними грудьми займається сексом з молодою людиною. А принади юної німкені раз у раз показуються на екрані крупним планом.

Партнер Лени по цій сцені, 19-річний випускник однієї зі шкіл Гамбурга, розповів, що епізод знімався з опівночі до шостої години ранку і за цей час він встиг зрозуміти, що Лена добре цілується.

Тим не менш, жодних стосунків на знімальному майданчику між молодими людьми не виникло, незважаючи на те, що обидва вони були самотні на той період.

Читайте також:

Переможниця "Євробачення" планує весілля з Рибаком

На "Євробаченні" перемогла онука посла ФРН в СРСР

 Фаворитка Александра Рыбака, школьница Лена из Германии, обошла всех на "Евровидении"

Переможниця "Євробачення" знялась в порно

Переможниця "Євробачення" знялась в порно

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація