Чоловік вимагав заарештувати матір, яка відібрала в нього пиво

Чоловік вимагав заарештувати матір, яка відібрала в нього пиво

Ілюстрація

Американець так довго телефонував у службу порятунку з вимогою покарати матір, що міліціонери приїхали і забрали його у відділок.

Житель округу Паско, штат Флорида, кілька разів дзвонив у службу порятунку 911, щоб поскаржитися на свою матір, що відняла в нього пиво.

32-річний Чарльз Деннісон просив оператора служби порятунку вислати до нього додому поліцейських, які могли б заарештувати його матір.

При цьому чоловік заявив співробітнику 911, що буде продовжувати дзвонити до того часу, поки його мати не буде покарана.

У результаті до Деннісона все ж таки приїхали поліцейські.

Вони затримали чоловіка, який перебував у стані алкогольного сп'яніння, і забрали його у відділок.

Йому було пред'явлено звинувачення в здійсненні помилкового дзвінка.

Нагадаємо, нещодавно у США двоє грабіжників використали ящик пива як знаряддя нападу під час спроби вкрасти з магазину ще три ящики пінного напою. Інцидент стався у Вашингтоні. Двадцятитрирічний Домінік Луйян і двадцятирічний Деметріо Рівера, охоплені гострою спрагою, спробували вдертися в універмаг Loaf 'N Jug.

Опинившись у павільйоні, один з них схопив ящик з пивом і завдав удару коробкою по голові продавцю, який намагався протестувати.

Юнаки схопили ще кілька ящиків пива і кинулися втікати. Однак місцеві поліцейські не дали їм сховатися – спочатку офіцери гналися за грабіжниками по одній з центральних авеню, а потім, коли юнаки закрились в будинку, правоохоронці отримали ордер на обшук і заарештували молодих людей.

Читайте також:

Грабіжники напали на магазин з ящиком пива, щоб вкрасти ще три ящики

У Шотландії випустили пиво міцніше за горілку

Шведські студенти окупували паб з вимогою провести "пивогін" до університету

Повʼязані теми:

Наступна публікація