Яскравий вибух і апогей ваших безшабашних розваг - Ібіца

На Ібіці кожен новий день – свято, адже це стан душі кожного, хто приїжджає відпочивати та розважатися на цей курорт.

Одним з найкращих курортів для молоді визнана Ібіца. У перекладі це означає "острів Біса". Кожне літо іспанський острів відвідують найбільш активні тусовщики клубного драйву з усього світу. З початком вечора вулиці великих міст живуть яскравим, сповненим веселощів життям. Екзотичні шоу, яскраві маскаради, грандіозні тисячні дискотеки – все поєднує цей острів. Обираючи ваш нічний маршрут, треба згадати про яскравинку бурхливого відпочинку – найбільший клуб у світі "Privilege" з басейном та казковим шоу, який може умістити до 10 тисяч відвідувачів. Або ж обирайте яскраву ніч на вечірках у "Es Paradis", які влаштовують на воді.

У 1960-ті роки, коли культовий лідер хіпі Багван Шрі Рейніш обрав Ібіцу центром контркультури, острів відокремився від інших європейських курортів. Відтоді острів Ібіца став найзнаменитішим зі своїх островів-сусідів і шалено популярним серед молодих любителів розгульного відпочинку, європейських туристів середнього класу і гомосексуалістів - їх колективний характер надає острову шикарну і ультрамодну атмосферу, що досягає свого апогею під час нічних гулянь.

На Ібіці збереглися декілька колоній хіпі, де проживає молодь, яка обрала цей острів за його неймовірне нічне життя, що розпочинається ввечері в прекрасних бухтах або у місті і продовжується у місцевих модних барах і на дискотеках. Однак не треба обмежувати себе лише сучасними розвагами, адже Ібіца – це острів зі стародавньою історією, де знаходиться різноманіття пам'яток римських часів. Отож, якщо ви знайдете у собі сили протистояти магнетичній спокусі пляжів, присвятіть деякий час вивченню культурних пам'яток. У головному місті острова, яке носить однойменну назву Ібіца, знаходиться Замок Кастель, а також Некрополь Пуч-дас-Мулінс, грандіозний комплекс, в якому є більш як 4000 захоронень карфагенських та римських часів. Вдень же тут можна побачити багато галерей авангардного мистецтва. Місто Ібіца складається зі жвавого порту, де є пристань для яхт, старовинного кварталу Са Пенья, що примикає до нього, старої частини міста Дальт-Віла і нових міських районів. Тут вражаючим чином поєднуються старовина і сучасність. Середньовічний квартал Са Пенья привертає своїми вузенькими вуличками, мальовничими білими будинками і готичними будівлями, розташованими навколо внутрішніх двориків.

Не відмовте собі в одній з найбільш мальовничих екскурсій – морській прогулянці на гарний зелений скелястий острів Es Vedra. На великі свята тут влаштовують фестивалі, карнавали, святкову ходу та феєрверки.

Історія Ібіци налічує близько 27 століть. Жителі зберегли національні традиції і побут, з якими туристам буде цікаво познайомитися. Найбільш вражаюча пам'ятка острова - Старе місто з фортецею 16 століття, яке піднімається над портом. Денне життя туристів сповнене чудовими враженнями від мальовничих красот острова та моря.

Серед 56 основних пляжів, загальна протяжність яких 18 км, вам точно один впаде в око. Для відпочиваючих є розваги на будь-який смак: 20 шкіл парусного спорту та віндсерфінгу, 14 дайвінгцентрів. За бажання можна взяти на прокат човен, каное, віндсерфи або водні велосипеди. Любителів коней тут очікують шість центрів конного спорту та два іподроми. Після активного відпочинку можна підкріпитися у ресторанах, в яких широко представлена кухня усього світу. Їх тут на буд-який смак, і розкиданні вони по усьому острову. До того ж, багато з них відрізняються незвичайним дизайном і унікальною атмосферою, що звичайно впливає на цінову категорію закладу.

Говорячи про Ібіцу, розумієш, що це місце одне на тисячу. Відомі митці, фотографи та кінопродюсери усе повертаються сюди аби відзняти кожну частину незвично яскравих ландшафтів і надзвичайних віл острова. Усі гурмани колоритного нічного життя, любителі безшабашного свята у нічних клубах, повинні хоча б раз відвідати цей "динамічний" острів. Ібіца – мекка розгульної і яскравої молоді усього світу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація