Суд відібрав старшого сина у дружини Плющенка

Продюсера Діми Білана Яну Рудьковську позбавили прав на старшого сина Андрія, якого народила інша жінка.

 Краснодарський суд встановив, що колишня дружина бізнесмена Віктора Батуріна Юлія Івахнова (Салтовець) є матір'ю Андрія Батуріна.

"Президія Краснодарського суду 26 травня задовольнила наглядову скаргу Івахнової і визнала за нею материнство", - сказав представник суду.

Після розлучення Яни Рудьковської на початку 2008 року бізнесмен Віктор Батурін заборонив своїй колишній дружині бачитися з дітьми - хлопчиками Колею і Андрієм. Суд 19 вересня визнав за Рудковською право спільного проживання з дітьми. Батурін оскаржив це рішення в Мосміськсуді, який підтвердив рішення Тверського суду.

Однак в середині травня в справі з'явився несподіваний поворот. Столичний Пресненський суд позбавив Яну Рудковську материнства і зобов'язав відділ РАГС анулювати актовий запис про його народження. З'ясувалося, що старшу дитину Андрія народила зовсім не вона, а екс-дружина Батуріна Юлія Івахнова (Салтовець).

"Вона відмовилася від дитини в пологовому будинку, я недовго виховував його один, потім у моєму житті з'явилася Яна", - пояснив потім бізнесмен.

Дане рішення поки не набуло законної сили, оскільки Рудковська опротестувала його в Мосміськсуді. Дата розгляду касаційної скарги поки не призначена.

Читайте також:

Продюсер Білана на своє весілля купила корону за 500 тисяч

Яна Рудьковська виграла суд у колишнього чоловіка

Продюсер Білана схудла заради Плющенка

Повʼязані теми:

Наступна публікація