Шведські студенти окупували паб з вимогою провести "пивогін" до університету

Поблизу шведського міста Готенбург незабаром з'явиться єдиний у своєму роді "пивогін" - свіжий напій з пивоварні йтиме прямо до університету.

Десятки шведських студентів окупували паб "Карлсберг" у Фалькенберзі поблизу міста Готенбург, вимагаючи від адміністрації провести "пивогін" до їхнього факультету.

Своє рішення студенти пояснили тим, що в 1959 році союз студентів придбав частку в компанії, яка управляла пабом. Тоді вони зажадали присутності свого представника на щорічних зборах акціонерів, і розпочали переговори з пивоварнею про будівництво 100 кілометрів "пивогону" до факультету, щоб студентська профспілка постійно мала свіже пиво.

Але з 1959-го по 1968 рік було змонтовано всього два метри труби, а з 1968-го роботи взагалі зупинилися. У 2000 році частку пивоварні викупив "Карлсберг".

Після багатьох років мовчання студенти вирішили повторити своє прохання. Переговори завершилися перемогою профспілки - представник керівництва бару пообіцяв, що роботи з будівництву "пивогону" незабаром будуть поновлені.

"Ми сподіваємося, що незабаром отримаємо наш "пивогін", - похвалився студентський профспілковий лідер Александер Вестерлінг, який прийшов до пабу разом з 50-ма однодумцями.

Читайте також:

Тридцять британців не можуть вибратися з пабу, де святкували Новий рік

У Швеції група бажаючих схуднути обрушила підлогу в поліклініці

Американські донори обмінюють кров на пиво

Між Естонією та Фінляндією запустять "алкогольний автобус"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: