Лена з Німеччини перемогла у "Євробаченні", а Alyosha стала 10-ю

У Осло відбувся фінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення - 2010". Перемогла представниця Німеччини - Лена Майєр-Ландрут.

Цього року у міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" перемогла Лена Майєр-Ландрут з Німеччини. Вона виконувала пісню "Satellite". Друге місце дісталось - MaNga з Туреччини, а третє - Paula Seling & Ovi Martin з Румунії.

До речі, 19-річна Лена Мейєр-Ландрут - одна з наймолодших учасниць конкурсу. Саме їй букмекери пророкували перемогу у конкурсі.

Українська виконавиця Alyosha, яка виступала під номер сімнадцять та виконувала пісню "Sweet people" зайняла 10-те місце.

Нагадаємо, у першому півфіналі, який відбувся 25 травня до фіналу "Євробачення" увійшло лише десять учасників. Серед них: Боснія і Герцоговина, Молдова, Росія, Греція, Португалія, Білорусь, Сербія, Бельгія, Ісландія, Албанія.

Також із сімнадцяти країн-учасниць до фіналу за результатами другого півфіналу увійшли: Грузія, Туреччина, Ізраїль, Ірландія, Кіпр, Азербайджан, Румунія, Вірменія, Данія.

П'ять країн пройшли до фіналу "Євробачення" автоматично. Серед них Іспанія, Франція, Німеччина, Великобританія та Норвегія.

Нагадаємо, Alyosha поїхала на конкурс замість Василя Лазаровича, якого 29 грудня обрала НТКУ. Оскільки телекомпанія вибрала Лазаровича без проведення національного відбору, це викликало невдоволення деяких діячів українського шоу-бізнесу, і вони звернулися до уряду з проханням провести відкритий конкурс і вибрати нового учасника Євробачення. У національному відбірковому турі Василь Лазарович увійшов до 20 фіналістів і посів сьоме місце. А співачка Alyosha виграла відбірковий тур та отримала право представляти Україну на конкурсі.

Читайте також:

На "Євробаченні" у Alyosha "закричала" сукня

У Норвегії Alyosha ходить по вечірках

Alyosha бачить себе у десятці фіналістів "Євробачення"


На "Євробаченні" перемогла онука посла ФРН в СРСР

На "Євробаченні" перемогла онука посла ФРН в СРСР

Повʼязані теми:

Наступна публікація