Alyosha увійшла до фіналу "Євробачення - 2010"

Українська співачка Alyosha, яка 27 травня взяла участь у другому півфіналі "Євробачення - 2010" пройшла до фіналу пісенного конкурсу.

 Співачка Alyosha взяла участь у другому півфіналі "Євробачення - 2010" та увійшла до фіналу, який відбудеться 29 травня, у суботу.

Українська співачка виступила під номером вісім. Вона заспівала пісню "Sweet people".

Також із сімнадцяти країн-учасниць до фіналу за результатами другого півфіналу увійшли: Грузія, Туреччина, Ізраїль, Ірландія, Кіпр, Азербайджан, Румунія, Вірменія, Данія.

"З приводу виступу я не хвилювалась зовсім, єдине, трохи втомилася і постійно хотілось спати, - сказала Alyosha. - Сплю мало, нічого не сниться, зовсім нічого з тих пір, як приїхала до Норвегії, хоча раніше бували віщі сни".

Нагадаємо, у першому півфіналі, який відбувся 25 травня до фіналу "Євробачення" увійшло лише десять учасників. Серед них: Боснія і Герцоговина, Молдова, Росія, Греція, Португалія, Білорусь, Сербія, Бельгія, Ісландія, Албанія.

П'ять країн пройшли до фіналу "Євробачення" автоматично. Серед них Іспанія, Франція, Німеччина, Великобританія та Норвегія.

Читайте також:

У Норвегії Alyosha ходить по вечірках

На "Євробаченні" у Alyosha "закричала" сукня

У Норвегії Alyosha ходить по вечірках


Alyosha увійшла до фіналу "Євробачення - 2010"

Alyosha увійшла до фіналу "Євробачення - 2010"

Повʼязані теми:

Наступна публікація