У Норвегії Alyosha ходить по вечірках

Представниця України на "Євробаченні - 2010" співачка Alyosha у Норвегії знайомиться із іншими учасниками конкурсу та готується до виступу на "Євробаченні".

Alyosha у Норвегії_23
Alyosha у Норвегії
Alyosha у Норвегії втсигла провести саундчек в EuroVillage, де виступить в найближчі дні та побувати на святі A Touch of Norway в Nansen park, який організатори "Євробачення" спеціально влаштували для представників інших країн, щоб познайомити іноземних гостей з норвезькою культурою.

Норвежці в національних костюмах танцювали народні танці, співали національні пісні, демонстрували вироби місцевих ремісників.

"Мені дуже сподобалася норвезька культура, я навіть можу провести паралель з нашою культурою. Наприклад, їх народні танці у чомусь схожі на наш гапак. Дуже позитивні і добрі люди, приємно знаходиться в їхній країні. Я вперше на цьому святі побачила білих оленів, правда мені їх стало трохи шкода, адже їх тримають у клітках",- поділилася враженнями Alyosha.

Після поїздки до Nansen park, українці відправилися на традиційну вечірку до білорусів в Euroclub, яку влаштовує кожна країна перед "Євробаченням". Почалася вечірка з демонстрації вокальних даних кожного з учасників білоруської групи "3 + 2". А демонструвати було що, практично всі оперні співаки. Потім один з учасників групи зробив прямо на сцені пропозицію учасниці цієї ж групи. Це виглядало дуже романтично. Вечірку відвідали представники від Грузії, Вірменії, Азербайджану, Мальти, Німеччини, Молдови та Латвії. Кожен виконав по пісні, Alyosha на вечірці виступила з піснею "Sweet people".

"На білоруській вечірці було багато представників від різних країн. Я познайомилася і подружилася з представницею Мальти Thea Garrett, приголомшлива дівчина. Сподобалася музика, яка звучала на вечірці. Вона мені дуже близька, адже в основному це були рокерських пісні",- прокоментувала Alyosha.

Після білоруської вечірки українська делегація зазирнула до македонців, які організували свій захід в сусідньому закладі Tempest. Дуже гучна і весела вийшла вечірка, дуже багато смачної національної їжі та напоїв.

Читайте також:

Як Alyosha на "Євробачення" проводжали

Alyosha бачить себе у десятці фіналістів "Євробачення"

У співачки Alyosha з продюсером "музичний секс"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: