Букмекери назвали фаворита "Євробачення - 2010"

Букмекери назвали фаворита "Євробачення - 2010"

Букмекери вважають, що на "Євробаченні - 2010" переможе представниця Німеччини Лена

Букмекери вважають, що на "Євробаченні - 2010" переможе представниця Німеччини Лена.

Букмекери назвали фаворитів міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2010", який відбудеться в травні в столиці Норвегії. Перше місце посіла представниця Німеччини Лена Майєр-Ландрут.

Представниця Німеччини Лена Мейєр-Ландрут - одна з наймолодших учасниць конкурсу. 19 років їй виповниться відразу після Євробачення. На конкурсі вона представить пісню Satellite.

У трійку фаворитів також входить азербайджанська співачка Сафуре (Safura) з піснею Drip Drop і Харель Скаат (Harel Skaat) з Ізраїлю з композицією Milim.

Сафуре - переможниця телешоу-аналога Pop Idol у себе на батьківщині. Композицію для Євробачення їй написав шведський композитор. 

Харель Скаат з Ізраїлю також один з фіналістів національної Фабрики Зірок.

Як стало відомо, представниця України, співачка Альоша (Alyosha) з піснею Sweet People посідає в списку вподобань слухачів у ставках букмекерів лише 19 місце.

Представник Білорусі, гурт 3+2 з піснею Far Away розмістився на 13-му місці. Російський виконавець Петро Наліч з піснею Lost and Forgotten - на 29-му місці.

Нагадаємо, що фінал Євробачення-2010 відбудеться 29 травня у столиці Норвегії. Осло отримав можливість прийняти конкурс завдяки перемозі Олександра Рибака, який представляв Норвегію на Євробаченні-2009 у Москві.

Україну представить співачка Alyosha з піснею Sweet People. Alyosha (Альоша) виступить у другому півфіналі, 27 травня, під номером вісім. 

 

 

Читайте також:

Співачка Alyosha визначилась із піснею для "Євробачення"

Пісня українки Alyosha не відповідає вимогам "Євробачення"

Alyosha представить Україну на Євробаченні - 2010

Повʼязані теми:

Наступна публікація