Маврикій – саме те місце, де ви хотіли б опинитися

"Куточок раю на землі", "Король Індійського океану" – так називають цей дивовижний острів, і недарма. Неймовірної краси природа тропіків, незаймані ліси, блакитний океан, білі піщані пляжі і казкові лагуни, розкішні готелі – усе вабить подорожувальників.

visionlounge.com
Тут є де засмагати, плавати чи займатися серфінгом, грати в гольф, вийти під вітрилами чи податися на глибоководну риболовлю. Чарівні підводні пейзажі, багата підводна флора і фауна – справжня знахідка для дайверів. А ще Маврикій вважається раєм для любителів шопінгу: на острові працює велика кількість магазинів, що торгують безмитними товарами, призначеними для туристів, у яких є паспорт і зворотний квиток.

mauritiustouroperators.com
Гористий острів Маврикій розташований у південно-західній частині Індійського океану, на схід від острова Мадагаскар. Попри вулканічну природу, діючих вулканів тут давно немає. Колись на місці розташування острова проходив своєрідний міст, що з'єднував Азію та Африку, - Маскаренський архіпелаг.

Країна вражає природою і пам'ятками архітектури. Туристам варто відвідати ботанічний сад в Памплемусі, парк птахів Казела Берд, фантастичну кам'яну брилу на горі Піерер Бос, згаслі вулкани Гран Бассін та Тру-о-сер. У заповіднику Блек Рівер Годжа збереглися реліктові рожеві голуби, маврикійський боривітер, маврикійські папуги Крамера. Також поруч з Маврикієм знаходиться заповідник острів Круглий, де водяться унікальні рептилії: гекони та земляні удави.

Республіка Маврикій – одна з наймолодших держав у світі. Маврикій входить у Співдружність, очолювану Великобританією. Главою держави номінально вважається англійська королева. Столиця держави – Порт Луї, найбагатше місто Африки. Більшість місцевих жителів двомовні – говорять англійською та французькою. Почути тут можна і найрізноманітніші діалекти, позаяк Маврикій став домом для людей з усіх країн світу та континентів. Тутешню гостинність називають одним з найбільших плюсів Маврикія.

visionlounge.com
На острові тепло і сонячно упродовж всього року. З однією характерною особливістю: яскраве сонце може дуже швидко заступити дощ. Утім, дощі нетривалі, і як правило не встигають зіпсувати настрій відпочивальникам.

Найтепліші місяці року на острові – січень та лютий. Щоправда, вони ж припадають на період циклонів, що триває на острові з середини грудня по середину квітня. Тоді можуть дути досить сильні вітри, а в морі підніматися високі хвилі. Звичайно, циклон завжди приносить дощі. Середня температура найтеплішого місяця (лютого) на узбережжі острова не перевищує 23°, а найхолоднішого (серпня) не опускається нижче 19°.
 

Повʼязані теми:

Наступна публікація