Порнографію в Мережі найчастіше переглядають у робочий час

Порнографію в Мережі найчастіше переглядають у робочий час

Порнографію в Мережі найчастіше переглядають у робочий час / Фото: AFP

За висновками експертів, кожен п'ятий з тих, хто страждають інтернет-залежністю відвідує в Мережі порнографічні сайти або займається кіберсексом.

Реабілітаційний центр для інтернет-залежних у Бредфорд (США) з'ясував, що більшість любителів мережевої порнографії переглядають веб-сайти "для дорослих" в робочий час.

За даними Центру, кожен п'ятий з тих, хто страждають інтернет-залежністю відвідує в Мережі порнографічні сайти або займається кіберсексом. 70% порно-трафіку в інтернеті доводиться на інтервал між 9 і 17 годинами в будні дні.

Про популярність порносайтів у офісних працівників, наголошується в повідомленні, про що свідчить низка скандалів, які вибухнули в США та Канаді в останні кілька місяців.

У другій половині травня був заарештований 52-річний співробітник Міністерства громадської безпеки та виправного обслуговування провінції Онтаріо. Чоловік зберігав дитячу порнографію на офісному комп'ютері.

У квітні 2010 року в пристрасті до онлайн-порно були викриті четверо високопоставлених співробітників Комісії з цінних паперів і біржових операцій США. Один з них проводив на порносайтах до восьми годин на день, а викачані з Мережі фільми та фотографії записував на CD-та DVD-диски.

Анонімне опитування, проведене у Великобританії, показало, що порнографію в Мережі дивляться 45% чоловіків.

Читайте також:

Google назвав найпопулярніші Інтернет-сайти

Дружину президента Франції засмутило відео, в якому вона розмірковує про секс

У Росії Інтернет назвали розсадником екстремізму

Повʼязані теми:

Наступна публікація