Німецький мільйонер помер, вдавившись вечерею у власному готелі

Німецький мільйонер помер, вдавившись вечерею у власному готелі

Дітер Бок / Фото: The Independent

Німецький мільйонер замовив собі в номер вечерю і, ймовірно, вдавився шматком м'яса. Прибулі на місце події бригади "швидкої допомоги" виявилися безсилі.

Відомий магнат і один з найбагатших людей Німеччини, мільйонер Дітер Бок раптово помер у власному готелі, коли вдавився вечерею. 71-річний бізнесмен помер від задухи в своїй спальні, заявила поліція.

Персонал готелю повідомив, що в ніч на 12 травня Бок замовив собі в номер вечерю і, ймовірно, вдавився шматком м'яса. Прибулі на місце події бригади "швидкої допомоги" виявилися безсилі.

Поліція підтвердила факт смерті мільйонера після того, як напередодні про це повідомили газети. За словами поліцейських, причиною смерті магната став нещасний випадок - ніяких підозрілих обставин події не виявлено.

Інцидент стався в Атлантік-готелі в Гамбурзі. Протягом багатьох років тут зупинялися такі знаменитості, як Джозефіни Бейкер, Шарль де Голль, шах Персії і Майкл Джексон. У 1997 році готель використовувався як місце для зйомок чергового фільму про Джеймса Бонда з Пірсом Броснаном.

Два роки тому готель був позбавлений статусу п'ятизіркового і виключений зі списку провідних готелів світу. Бок, який був співвласником закладу, останнім часом намагався повернути 100-річному готелю його колишню славу. В даний час в будівлі проводиться капітальний ремонт вартістю 22 млн євро (19 млн фунтів стерлінгів).

Дітер Бок вів закритий спосіб життя, маючи нерухомість у Лондоні та німецькому Дармштадті. Статок мільйонера оцінюється в суму приблизно 600 млн євро.

Читайте також:

Дворічний хлопчик з Індонезії викурює 40 сигарет на день

Росіянка, яка пішла до школи у 21 рік, за півроку закінчила три класи

В Ірландії інваліда на візку заарештовували вісім поліцейських

Повʼязані теми:

Наступна публікація