В Ірландії інваліда на візку заарештовували вісім поліцейських

В Ірландії інваліда на візку заарештовували вісім поліцейських

В Ірландії інваліда на візку заарештовували вісім поліцейських / Фото: Veer

Приводом для затримання стало не перевищення швидкості, а той факт, що рівень алкоголю в його крові перевищував на той момент допустиму норму в три рази.

Для затримання похилого інваліда, який їхав додому на своєму автоматичному кріслі в стані алкогольного сп'яніння, ірландській поліції знадобилося вісім поліцейських і три службові автомобілі.

Для 62-річного Імон Донахью в той день все почалося з невинної партії в доміно. Він зі своїми товаришами мав звичку проводити таким чином дозвілля в вихідні. Того разу партія у старичків видалася особливо запальною. Під цю справу старі друзі випили по вісім банок пива.

Завершивши гру, Імон Донахью заквапився додому. Сів на свій автоматичний інвалідний стілець і включив першу швидкість. Однак поки він розмірено торохтів уздовж тротуарів, один з поліцейських патрулів не зводив з нього очей. В один момент правоохоронець зробив йому відмашку, запрошуючи зупинитися і перевіритися на відповідність закону при управлінні транспортним засобом.

Тут-то Імон та скоїв трагічну помилку. Перебуваючи в мрійлову стані духу, старий проігнорував заклик поліцейського і продовжив свій шлях. За його словами, за квартал по тому він несподівано опинився в оточенні восьми офіцерів, які, щоб зупинити порушника, блокували вулицю трьома автомобілями. За непокору правоохоронцям ірландця заарештували.

Донахью розповідає, що після того, як його привезли до відділку, офіцери тримали його там 12 годин, допитуючи, фотографуючи, збираючи відбитки пальців і навіть провівши процедуру взяття зразків на ДНК-тест.

Пізніше йому пояснили, що приводом для затримання стало аж ніяк не перевищення швидкості - старий гнав на кріслі 8 кілометрів на годину, - а той факт, що рівень алкоголю в його крові перевищував на той момент допустиму норму в три рази.

У результаті рішенням суду округу Честерфілд Імон Донахью був позбавлений водійських прав на три роки. Однак, незважаючи на абсурдність затримання, влада дозволила старому й надалі безперешкодно користуватися своїм інвалідним кріслом.

Читайте також:

За розпивання пива в пакеті українцям виписуватимуть подвійний штраф

Уряд пообіцяв не скасовувати спрощену систему оподаткування

Суд зобов'язав Ліндсей Лохан носити "антиалкогольний браслет"

Повʼязані теми:

Наступна публікація