Уряд пообіцяв не скасовувати спрощену систему оподаткування

Проект податкового кодексу буде внесено у Верховну раду до кінця липня і він має бути ухвалений на цій сесії парламенту.

Спрощена система оподаткування не буде скасована. Про це заявив віце-прем'єр-міністр з питань економіки Сергій Тігіпко.

Урядовець прогнозує, що проект податкового кодексу буде внесено у Верховну раду до кінця липня і він має бути ухвалений на цій сесії, принаймні в першому читання. Віце-прем'єр запевнив, що новий податковий кодекс пердбачатиме спрощену систему оподаткування.

Водночас Тігіпко визнав, що є проблеми: це оптимізація податків і соціальні платежі. За його словами, не всі соціальні платежі сплачуються зі спрощеної системи.

Віце-прем'єр зазначив, що в уряді створена спеціальна комісія, яка займається розробкою податкового кодексу.

Як відомо, на сьогодні діяльність суб'єктів підприємницької діяльності, які сплачують єдиний податок, регулюється указом президента "Про спрощену систему оподаткування, обліку й звітності суб'єктів малого підприємництва".

Нещодавно призначений голова Державного комітету з питань регуляторної політики й підприємництва Михайло Бродський виступає за жорсткість доступу до цієї системи оподаткування.

Прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозує набуття податковим кодексом чинності з 1 січня 2011 року. А голова Верховної ради Володимир Литвин вважає ухвалення цього документа пріоритетним завданням роботи парламенту.

Разом із тим, заступник голови комітету ВР з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Ксенія Ляпіна вважає, що зменшення розміру податку може призвести до збільшення надходжень до бюджету, але це сьогодні не спрацьовує. Нині місцеві ради встановлюють розмір єдиного податку, і роблять це по максимуму. На думку Ксенії Ляпіної, ради вважають, що чим більший податок, тим більше коштів.

Читайте також:

Уряд виключив ріст цін на тютюн й алкоголь

Через підвищення акцизів ціни в Україні зростуть на 30%

Уряд не планує відміняти фіксовані податки для підприємців

Бродський заперечує намір уряду скасувати спрощену систему оподаткування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: