Янукович нагородив дітей-героїв і зіграв у футбол

У Міжнародний день захисту дітей президент Україн відкрив спортмайданчик і вручив державні нагороди дітям, які проявили героїзм, рятуючи життя людей.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей президент України Віктор Янукович взяв участь в урочистому відкритті спортивного майданчика у дитячому будинку "Любисток" в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київщини.

Після цього Віктор Янукович вручив державні нагороди дітям та молодим людям, які проявили особисту мужність і героїзм, рятуючи життя людей.

Згідно з Указом глави держави "за мужність і самовіддані дії, виявлені у врятуванні життя людей" медаллю "За врятоване життя" нагороджено 17 юнаків та дівчат віком від 8 до 20 років. 

Державні нагороди отримали:

Учень  2-го курсу Бучачського ПТУ Тернопільщини Ігор Атаманюк, який 26 травня 2009 року врятував життя та надав вчасну медичну допомогу семирічній дівчинці, що впала в ставок.

Учень 8-го класу загальноосвітньої школи с. Козачі Лагері, що на Херсонщині, Вадим Бекетов 21 січня 2010 року врятував життя двох шестирічних хлопчиків та їхньої паралізованої бабусі під час пожежі. Крім цього, Вадим виніс із палаючої будівлі газові балони, попередивши вибух.

Семикласник з Донеччини Роман Бережний 23 березня 2010 року врятував дворічного хлопчика, який впав у воду.

Дев’ятикласник з Кіровоградської області Сергій Богатиренко 25 липня 2008 року виніс із палаючого будинку семирічного хлопчика та надав йому першу медичну допомогу.

Учні 9-го класу Хотянівської школи Київської області Роман Буяло та Олександр Іванченко 22 березня цього року  врятували життя одинадцятирічній дівчинці, яка провалилася під кригу.

Другокласниця з Волині Анна Войцехівська 5 січня 2009 року витягла з крижаної води подругу.

Дев’ятикласник з Вінницької області Денис Гукасян 24 лютого 2010 року врятував життя семирічній дівчинці, яка провалилася в ополонку.

Дев’ятикласник з Чернівецької області Анатолій Жураківський 2 липня 2009 року витяг з річки Черемош семирічного хлопчика та надав йому першу медичну допомогу.

Шестикласник з Черкащини Сергій Коваленко 17 грудня 2009 року врятував життя восьмирічному хлопчикові, який провалився під кригу.

Курсант 4-го курсу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України Олександр Крамарчук 22 березня 2006 року разом із другом врятував життя трьох чоловіків, які перекинулися із човном у крижану воду.

Десятикласниця з Донеччини Наталія Лєнко 17 травня 2008 року врятувала життя п’ятьох членів своєї родини – братів, сестри та хворої бабусі, вивівши їх із задимленої та охопленої полум’ям квартири.

Учень 11 класу з Дніпропетровщини Сергій Педенко 8 лютого 2009 року кинувся у крижану воду та витяг з-під криги  дев’ятилітнього хлопчика.

Другокласники з Хмельниччини Ілля Ружицький та Андрій Семенюк разом з чотирикласницею Юлією Слободян 23 січня 2010 року врятували життя дев’ятирічному хлопцеві, що провалився під кригу на р. Смотрич.

Учень 8-го класу Сімферопольської гімназії Євген Шатохін 19 липня 2008 року на узбережжі Чорного моря врятував життя чоловікові похилого віку, який пірнав у воду і втратив свідомість.

https://tsn.ua/ukrayina/yanukovich-garantuye-rosiyskiy-movi-rozvitok-i-zahist.html

Повʼязані теми:

Наступна публікація