Маша Маліновська оголилась для Playboy

Чоловік теледіви Маші Маліновської пишається її відвертими знімками для Playboy.

Одна з найвідоміших російських блондинок Маша Маліновська прикрасила собою обкладинку грудневого випуску журналу Playboy.

Раздягання Маші пройшло під девізом "Мені більше нема чого приховувати". Пікантні знімки Маліновської з оголеними грудьми та іншими частинами її стрункого тіла супроводжуються інтерв'ю, в якому телеведуча і екс-депутат зізнається, що не хвилюється за свою репутацію: "Вона вже настільки "зіпсована", і про мене вже стільки всього розповідали ... Деякі мене навіть називають "секс-дівою".

Не поспішає Маша спростовувати і інший відомий стереотип - про розумові здібності блондинок:

"Мої інтелектуальні здібності несправжні, - жартує дівчина. - В мій мозок вживлений силіконовий мікрочіп. Він зчитує інформацію, яка надходить ззовні. Передає її в центр управління блондинками. Там вона обробляється. І повертається в мій мозок у вигляді готових відповідей на запитання журналістів".

Незважаючи на свій статус заміжньої дами (Маша вийшла заміж в червні цього року за бізнесмена на ім'я Денис), телеведуча, схоже, не збирається розлучатися зі старими звичками і продовжує епатувати публіку. За словами Маліновської, її чоловік зовсім не проти того, що вона знялася у відвертій фотосесії. Більше того - він навіть пишається її гарними знімками.

Читайте також:

Маша Маліновська купила сукню Монро за 3 мільйони

Маша Маліновська напилась "мохіто" і мало не впала в річку

Маша Маліновська у Києві обкручує боксерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: