4 червня в Історії.

4  червня в Історії.

Анджеліні Джолі сьогодні — 35. / Фото: Getty Images/Fotobank

З усього того, що відбувалося у світі 4 червня, найбільше запам’яталося таке:  

 4 червня — Міжнародний день безневинних дітей — жертв агресії та Міжнародний день боротьби з карієсом.

В 1896 році  випробування першого автомобіля, побудованого Генрі Фордом, затримали на годину (бо виявилося, що автомобіль ширший, ніж двері цеху, у якому його створювали).

 1922 року  вийшов перший щотижневий ілюстрований сатиричний додаток до газети "Рабочий" (пізніше — "Рабочая газета"). З 13-го номера журнал отримав своє сьогоднішнє ім’я – "Крокодил".

 В 1923-му  прийняв перших ув’язнених Соловецький табір окремого призначення (СЛОН).

 4 червня 1940 року  відбулося  відкриття стадіону "Динамо" в Москві.

У першому футбольному матчі на полі нового стадіону зустрілися команди московського й київського "Динамо". З рахунком 8:5 перемогли москвичі (рекорд результативності для чемпіонатів СРСР).

 В цей день народилися:

 У 1966-му  — Чечілія Бартолі, італійська співачка.

За оцінкою музичного журналу "Opernhaus" (Швейцарія), Чечілія Бартолі вже понад 20 років належить до "абсолютних зірок" у сфері класичної музики. Дивовижна кількість у 6 мільйонів проданих її записів, понад 100 тижнів лідерства в міжнародних поп-чартах, численні "Золоті платівки".

1970 рікІзабелла Скорупко, польська кіноакторка, перша польська "дівчина Бонда" (роль у фільмі "Золоте око").  Також відома за роботою в стрічці "Вогнем і мечем".

 В 1975 році народилася  Анджеліна Джолі, американська акторка ("Лара Крофт — розкрадачка гробниць", "Містер і місіс Сміт"). Володарка "Оскара"за роль другого плану у фільмі "Перерване життя".

Повʼязані теми:

Наступна публікація