Переможницю "Євробачення-2010" звинуватили в плагіаті

Переможницю "Євробачення-2010" Лену Мейєр-Ландрут піймали на плагіаті. Її пісня "Satellite" схожа на тему з болгарського мультиплікаційного серіалу "Leka nosht detsa".

 Болгарські ЗМІ звинуватили переможницю "Євробачення-2010", німецьку співачку Лену Мейєр-Ландрут у плагіаті. Вони стверджують, що мелодія пісні "Satellite", з якою Лена виграла конкурс, схожа на тему з болгарського мультиплікаційного серіалу "Leka nosht detsa" (На добраніч, діти).

"Вітаю, Болгаріє! Нарешті наша країна здобула успіх на Євробаченні!" - заявив ведучий найбільшого болгарського Darik Radio Драгомір Зімеонов.

Його цитує інтернет-видання німецької газети Berliner Zeitung. Видання наводить посилання на болгарську пісню на сайті youtube.com і зазначає, що для того, щоб почути схожість пісні Satellite з піснею з дитячого мультика, потрібно володіти "певною часткою фантазії".

Нагадаємо, що раніше переможець минулорічного Євробачення Олександр Рибак був удостоєний російської премії "Срібна калоша" в номінації "Плагіат року". На думку журі, саундтрек Рибака до фільму "Чорна блискавка" під назвою "Я не верю в чудеса" дуже нагадує композицію гурту Aerosmith "I Don't Want to Miss a Thing".

Читайте також:

Цьогорічна переможниця "Євробачення" знову поїде на цей конкурс

Переможниця "Євробачення" знялась в порно

Переможниця "Євробачення" планує весілля з Рибаком

На "Євробаченні" перемогла онука посла ФРН в СРСР

На "Євробаченні" перемогла онука посла ФРН в СРСР

Повʼязані теми:

Наступна публікація