Олександр Рибак сів у "Срібну калошу" за плагіат

Саундтрек Рибака до фільму "Чорна блискавка" під назвою "Я не вірю в дива", що дуже нагадує композицію групи Aerosmith "I Don't Want to Miss a Thing", назвали плагіатом року.

Лауреатом у номінації "Плагіат року", або "Віддавай-ка рідну взад" став переможець минулорічного Євробачення Олександр Рибак. На думку журі, саундтрек Рибака до фільму "Чорна блискавка" під назвою "Я не вірю в дива" дуже нагадує композицію групи Aerosmith "I Don't Want to Miss a Thing". "Калошею" в категорії "Не аватар року" були відзначені творці порноролика, який показали на Садовому кільці.

Приз в категорії "Обтяжливі обставини", або "Повний Мутко" поділили колишній президент російського Олімпійського комітету Леонід Тягачов і міністр спорту, туризму і молодіжної політики Віталій Мутко.

Премію за головний "Безглуздий вчинок року" отримав депутат Держдуми від ЛДПР Андрій Лебедєв за звернення на адресу президента Росії Дмитра Мєдвєдєва з проханням розібратися в контактах глави Калмикії Кірсана Ілюмжинова з інопланетянами.

Московську міську Думу "Срібний дощ" нагородив званням "Річка рухомість і нерухомість" за ухвалення плану забудови Москви таємно від її жителів.

Приз "За довге життя в мистецтві", не співпадаючи з мистецтвом був вручений народному цілителя, авторові книг про здоровий спосіб життя, організатору клубу "Бадьорість", телеведучому Першого каналу Геннадію Малахову.

Нагороду навіть отримав ісландський вулкан Ейяф'ятлайокудль, якому присудили перемогу в номінації "У природи є поганої погоди".

Премія "Срібна Калоша" була заснована в 1996 році. Її одержали більш як 50 представників шоу-бізнесу, серед яких Барі Алібасов, Філіп Кіркоров, Микола Басков, група Мумій Троль, Алсу і багато інших. Причому деякі артисти одержували своєрідну нагороду кілька разів.

Читайте також:

Олександр Рибак зламав руку

Олександр Рибак запевняє, що він не гей

Олександр Рибак зізнався, що він гей

Alyosha увійшла до фіналу "Євробачення - 2010"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: