Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
5-річна Іванка потребує допомоги

Дівчинка потребує дорогої і тривалої реабілітації

5-річна Юрченко Іванна має діагноз: органічне ураження ЦНС, ДЦП, спастичний тетрапарез, груба затримка психомоторного розвитку.

Дівчинка народилася з важкою родовою травмою, внутрішньочерепною гематомою, асфіксією і як наслідок крововиливом у мозок. Вона не закричала при пологах, не поворухнулася. Була реанімована і підключена до апарату ШВЛ. До того ж, внаслідок судом і зупинки серця була переведена у відділення реанімації, де перебувала на цілодобових системах і уколах. Два тижні Іва була в важкому стані.

Але за місяць дівчинку виписали і попередили про наслідки, тому батьки, не гаючи часу, почали займатися реабілітацією дитини

Після реабілітації в Україні Іванна стала показувати дуже хороші результати. Почала самостійно сидіти, сідати. Стоїть біля опори. Та лікарі з Китаю пропонують ще дієвіше лікування. Вартість 3-місячного курсу лікування складає більше 12 тисяч доларів.

На жаль, для сім'ї Іванни ця сума є дуже великою, оскільки всі кошти були витрачені на реабілітацію дівчинки. Тому батьки вирішили звернутися за допомогою до всіх добрих, милосердних і небайдужим до дитячого горя людям.

"Дуже сподіваємося на Вашу допомогу і підтримку, допоможіть нам поставити нашу дівчинку на ніжки. Для нашої родини - це величезна сума, яку ми будемо збирати роками, а лікування необхідно зараз. Чим раніше воно розпочато, тим більше шансів на повне одужання", - каже мама Іванки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

№ рахунку 29244825509100

№ карти 4627 0812 0902 2263

Одержувач: Юрченко Марина Михайлівна

Або

ЯНДЕКС ГРОШІ:

41001682980616

http://ok.ru/sborna3khm

Залиште свій коментар

Вибір редакції