Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Богданчику необхідне лікування нирок

В італійській клініці вже підрахували, що операція коштуватиме 95 тисяч євро для малюка.

Богдан грається улюбленими іграшками і вже вчиться ходити. І це диво, каже його мама. Адже ще до його народження лікарі говорили – шансів у її дитині немає

Проблему з нирками у нього діагностували на УЗД, ще коли малюк був в утробі, йдеться в сюжеті ТСН.

Батьки до останнього вірили – це помилка. Після народження консультувалися з кількома лікарями, але вони лише підтвердили діагноз - полікістоз нирок. На жаль, у дитини дуже мало шансів вилікуватися самостійно.

Коли Богданові було лише чотири місяці, нирки взагалі перестали працювати. Його підключили до апарату діалізу.  А це – цілодобово лежати і не рухатися.

Він не розвивався, як повинна була розвиватися правильно в його віці дитина: не сідав і постійно лежав.

Батьки знайшли клініку в Італії. Там провели чергове обстеження дитини, призначили лікування, яке дозволило запустити нирки хлопчика. Тепер вони функціонують не повністю. Богдана вже не підключають до діалізу, але кожного дня роблять уколи і він приймає пігулки.  Але це тимчасовий вихід. Врятувати малюка може лише пересадка нирок.

В італійській клініці вже підрахували, що операція коштуватиме 95 тисяч євро. Але попередили - доки кошти не будуть на рахунку, Богдана не можуть поставити навіть у чергу. Для родини пожежника сума звучить майже як вирок. Але вони все ж таки сподіваються на ще одне диво.

Номер карти ПриватБанку: 5168742359411471

Розрахунковий рахунок: 29244825509100 

Кулик Павло Петрович (тато).

Номер телефону мами Аліни - 0663460678
Номер телефону тата Павла - 0504421481​

ВідеоМаленький Богдан потребує допомоги у боротьбі за своє життя

Дитині з полікістозом нирок гіршає з кожним днем. Йому терміново необхідна операція. Цей Новий Рік, як і минулий, він зустрів у лікарняній палаті. Мама дитини у відчаї.

Маленький Богдан потребує допомоги у боротьбі за своє життя

Залиште свій коментар

Вибір редакції