Допомоги потребує 4-річна Владислава з ДЦП

Маленькій дівчинці потрібна реабілітація за кордоном.

Допомоги від співгромадян чекає родина Висоцьких із Полтавської області. Малесенька Влада через несвоєчасну допомогу медиків отримала важкі наслідки – ДЦП.

Батьки мріють про повноцінне відновлення донечки. Але розуміють, що для цього необхідно пройти дуже важкий і тривалий шлях лікування та реабілітації.

Нині найперша проблема у здоров'ї Влади – це судоми. Українська медицина, кажуть батьки, пропонує лише два шляхи боротьби: інтенсивна гормональна терапія, котра в цьому випадку недоречна, та гасіння нападів судом медикаментами, наслідком чого є вкрай загальмований стан дитини.

Обидва варіанти не влаштовують родину. Батьки хочуть реально допомогти дівчинці, котра витримує по 30 нападів судом на добу, та через це погано спить і мало їсть. Допомогти в біді можуть закордонні медики. Але на це потрібні гроші.

"Протягом кожного нового нападу йде агресивна атака на клітини мозку, відновити які вже не можна! Все більше губляться соціально-поведінкові та вербальні навички, набуті з великими труднощами. Дитина відчуває постійний біль! Давайте разом допоможемо Владочці позбутися цього болю назавжди і придбати щасливе дитинство! Ми тільки повернулися з чергової реабілітації і тому цю суму на лікування взяти ніде. Нам не впоратися самим, тому ми звертаємося до вас. Будь ласка, дорогі наші, допоможіть Владушці відправитися на лікування", - просить мама дівчинки Світлана.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку

картки 5168 7423 2238 0324

ЄДРПОУ: 14360570

МФО: 305299

рахунок 29244825509100

Висоцька Світлана Олексіївна.

https://vk.com/club71356903

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: