Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати життя 12-річному Сергію

Хлопчика може врятувати трансплантація кісткового мозку

12-річний Сергій Шишкін захворів дуже раптово – ввечері піднялась температура, а на ранок мама з сином вже були у лікаря, де результати аналізу крові дали підозру на лейкоз, який згодом таки підтвердили.

«8 місяців лікування позаду. Сергій лікувався і у м. Вінниця в ВОДКЛ, і в «Охматдиті». Здавалось, що хвороба відступає, аж раптом – температура, страшенні головні болі, додаткові аналізи, пункції, обстеження і приголомшивий діагноз лікаря – ранній ізольований рецидив», - розповідають рідні дитини.

Тепер для повного одужання лікарі рекомендують пересадку кісткового мозку, яку потрібно проводити від нерідного донора, а тому лише за кордоном. "Стамбульська клініка MedicalPark погодилась провести ТКМ і виставила рахунок – 100 тисяч євро. Сума  захмарна для мами, яка сама виховує сина. Звертаюсь до всіх небайдужих – допоможіть мамі врятувати життя єдиного синочка. Сергій хоче швидше сісти на велосипед і догнати своїх друзів по команді.  Допоможіть Сергійку стати чемпіоном в боротьбі за життя», - просять рідні родини.

Реквізити для допомоги:
Картка «Приватбанку»:
5168 7555 2590 0284 - Шишкіна Наталя Георгіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції