Ви можете допомогти врятувати життя Василю

Юнаку потрібне лікування в Мінську

В кінці січня у Василя піднялася висока температура, потім, раптово, спала, тож значення цьому не придали. Проте згодом батьки почали помічати, що юнак марніє, а у березні знову з'явилась температура, яку не могли збити. Результати аналізів виявили бласти в крові. 14-річному Василю поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз (рак крові).

"Нам поставили цей страшний діагноз, Василю дали інвалідність до 18 років. Ми почали лікування у себе в рідному Кривому Розі, але, як потім з'ясувалося, призначили лікування за старим протоколу - вже застарілому, внаслідок якого у Василя стався інсульт. Але ми більш-менш благополучно з нього вибралися. Місяць проходили реабілітацію після інсульту, і продовжили основне лікування. Знову хімія. На додаток до всього у мого Васенькою токсичний гепатит, доводиться робити перерви в основному лікуванні", - розповідає мама хлопця.

Продовжити ж лікування батькам порадили в Білорусі, проте грошей на лікування зовсім немає.

" У нас були відкладені на чорний день гроші, але ще після всіх обстежень, аналізів, хіміотерапій їх майже не стало. Майже всі препарати нам доводиться купувати самим. Все лікування коштує дуже дорого, але ж ще потрібна підтримуюча терапія... Я в жаху і розпачі, в надії, що нас підтримають люди, адже, в кінці-кінців, будь-яка людина може опинитися в такій ситуації. Будь ласка, допоможіть мені врятувати сина, пройти лікування до кінця, адже цю хворобу можна перемогти, так хочеться, щоб мій Василько жив", - просить мама юнака.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7573 2099 8430 Сало Євген.

Залиште свій коментар