Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У центр міста прийшли ті, хто зовнішністю нагадує великого Кобзаря.

У Львові відбувся конкурс двійників видатного українського поета Тараса Шевченка. За право вважатися найбільш схожим на нього змагалися 18 учасників, повідомляє УНІАН.

Із них майже всі були представниками Львівщині, один учасник приїхав із Києва. Обмежень для участі в конкурсі не було – брати участь у ньому міг кожен, хто відчував за собою візуальну схожість із Шевченком юним або зрілим. "Їх зібрали разом і вибрали найбільш схожого. І все для того, щоб показати: Шевченко завжди серед нас. Переможцем – визнаним двійником Тараса Шевченка став 65-річний житель Львівської області Василь Мельник", - повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Призом переможцеві стала можливість провести вікенд в Карпатах. За дійством спостерігали жителі міста і численні туристи, які після завершення конкурсу фотографувалися з двійниками Кобзаря.

ВідеоУ Львові відбувся конкурс двійників Шевченка

Схожість із Кобзарем шукали у вісімнадцяти учасників. Вони приїхали з усієї Львівщини, а один - навіть з Києва. Усе відбувалося на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку, на очах у перехожих. Двійники поета мали бути не тільки візуально схожими, а ще й на пам'ять читати вірші Тараса. Найподібнішим визнали 65-річного інженера-електрика на пенсії, львів'янина Василя Мельника.

У Львові відбувся конкурс двійників Шевченка

Залиште свій коментар

Вибір редакції