18 квітня на каналі "2+2" відбудеться прем’єра програми "Час пік"

18 квітня на каналі "2+2" відбудеться прем’єра програми "Час пік"

Чоловічі новини "Час пік"

Ведучим нового проекту "2+2" буде Жан Новосельцев.

З 18 квітня в ефірі каналу "2+2" виходитимуть випуски новин під назвою "Час пік".

"Час пік" – чоловічі новини, що розповідатимуть про гучні кримінальні події дня, аварії, катастрофи, перебіг розслідувань, методи самооборони, новинки зброї. Разом з журналістами "Часу пік" глядачі зможуть простежити за тим, як відбуваються пошуки злочинців, дізнаються деталі злочину від виникнення злочинного задуму до його реалізації.

Кожен випуск "Часу пік" інформуватиме глядачів про перебіг резонансних розслідувань та гучних судових процесів. Журналісти програми не лише розповідатимуть про сам злочин, а й триматимуть на контролі питання про те, якого покарання зазнали "герої" минулих випусків.

Окремі рубрики "Часу пік" будуть присвячені порадам фахівців, що допоможуть глядачам зробити свій життєвий простір більш захищеним і безпечним. Як захистити квартиру від грабіжників? Як вчасно помітити, що у вашому будинку побували непрохані гості? Які двері встановити і як підібрати до них надійний замок? Як дати відсіч нападнику? Відповіді на ці та інші запитання журналісти "Часу пік" запропонують своїм глядачам.

Півгодинні випуски "Часу пік" виходитимуть в ефірі "2+2" у будні о 18:30.

Читайте також:

Прем’єра "Пекельної кухні" пройшла з часткою 22,1%

Цієї п’ятниці в шоу "Без мандата і без гламура" - Максим Луцький та Наталя Розинська

Ведучим шоу "Голос країни" буде Андрій Доманський


Повʼязані теми:

Наступна публікація