Аліна Гросу покинула проект "Танцюю для тебе"

Минула субота, 31 жовтня, на паркеті "Танцюю для тебе" для Аліни Гросу і Арно була як дежа-вю: знову дуель, знову проти Руслана Гончарова і Тетяни Токар, знову на паркеті Анастасія Приходько.

Знову пара Гросу-Арно програла... Але цього разу дуелянти покинули танцювальне шоу "1+1". Розрив глядацьких симпатій вражав: більше 71% смс прийшли на підтримку їхніх суперників – Руслана Гончарова і Тетяни Токар.

"Я хочу сказати величезне спасибі моєму партнерові Арно, нашому хореографу Олені Шоптенко та всім-всім, хто підтримував нас, допомагав і відправляв за нашу пару смс-ки!" - прокоментувала Аліна Гросу.

Юна співачка не виглядала особливо пригніченою, хоч їй і довелося "віддуватися" одній. Партнер Аліни серйозно застудився і не зміг вийти в цю суботу на таку важливу для їхньої пари дуель. Але він був присутній за лаштунками – із температурою 39, загорнутий у шарф і в марлевій пов'язці. Аліна стійко узяла удар на себе і вийшла на паркет під пісню Тіни Тернер "Golden Eye" в абсолютно новому, більш дорослому для себе образі – дівчини Джеймса Бонда. Це була власна ідея Аліни, і заради її втілення співачка готова була відпрацьовувати румба-хід весь тиждень. Партнерами Гросу в цій румбі стали не один, а одразу два "агенти 007" - хореографи Насті Приходько Сергій Костецький та Кирило Радостєв.

"Я давно мріяла зайнятися професійними танцями, і завдяки проекту "Танцюю для тебе" моя мрія здійснилася! - сказала Аліна після ефіру. - А Іванка Шабанова ми з Арно не забуваємо, будемо з ним тепер спілкуватися, тому що він дуже хороший хлопчик. І я знаю, що його мрія обов'язково здійсниться, - у школі, де я вчилася, вже зібрали гроші на відеокамеру для Вані".

8-річний мультиплікатор з Луганська Ваня Шабанов, заради чиєї мрії танцювала пара Аліна Гросу-Арно, отримав від телеканалу "1+1" чек на суму 25 000 гривень.

Танець "наосліп" Руслана Гончарова і Тетяни Токар допоміг парі уникнути долі дуелянтів. До речі, спочатку Руслан не планував танцювати весь номер у пов'язці. Але так сталося, що Таня не змогла зубами стягнути з партнера чорну стрічку, і довелося Гончарову танцювати на дотик. Можливо, це ще більше підкупило глядачів, які вже четверту дуель поспіль своїми голосами не відпускають пару з паркету.

"Ми вдячні всім глядачам, які підтримують нашу пару, - каже Руслан Гончаров. - За те, що вони все-таки не лінуються, не шкодують гроші на смс-ки, які відправляють на нашу підтримку. Тільки за рахунок глядачів ми й досі залишаємося в проекті".

Олександр Нікітін і Катя Тришина виконали романтичну і чуттєву румбу під пісню Алли Пугачової, під час якої усе навколо "злітало" в повітря. Саша і Катя з ефіру в ефір майстерно малюють різні картини про стосунки чоловіка і жінки – від легкої закоханості до пристрасті, розриву і спогадів.

Ганна Безсонова і Олександр Лещенко знову зробили стрибок у часі, продовжуючи ламати всі танцювальні стереотипи. Глядачі ще не забули їхню грандіозну "битву фараонів", але ніхто не очікував, що ча-ча-ча можна станцювати під хіт радянських часів "Хорошие девчата".

Роль дуелянтів на цей раз випала Лідії Таран-Олександру Охріменку та Фаготу-Євгенії Колісниченко. Пасадобль Лідії та Олександра в образі піратів Карибського моря викликав найбільшу критику з боку запрошеної зірки - Наталії Могилевської. Сальса Фагота і Жені під рев мотоцикла була досить відверта, але суддя Вероніка Григорович прокоментувала, що справжнього запалу, почуттів і пристрасті все одно було мало.

Нагадаємо, що Ліда і Саша танцюють заради мрії 11-річної Вікторії Вечірко з Херсонської області, яка не хоче, щоб закрили стацій юних техніків. Для пари це буде третя дуель на паркеті "Танцюю для тебе".

Фагот і Женя танцюють заради 12-річного талановитого флейтиста Роми Геро. Дуель для цієї пари - дебют.

Наступний ефір для решти учасників буде набагато складнішим за попередні - пари повинні підготувати не по одному, а по два танці. Ефіром заправлятимуть пристрасне танго та енергійний хіп-хоп.

Читайте також:

Олена Шоптенко залишиться без пари у "Танцюю для тебе"

Тіна Кароль повертається до Юри Горбунова у "Танцюю для тебе"

На "1+1" стартував проект "Танцюю для тебе-3"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: