П'єр Рішар зіграє у виставі в Києві

Дата публікації
Перегляди
2803
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Французький актор П'єр Рішар у вересні зіграє у виставі в Києві. Крім самого актора, на сцену вийде також його син - Крістоф Дефей 

Знаменитий французький актор П'єр Рішар 15-17 вересня зіграє у виставі в Києві в Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка. П'єр Рішар везе до Києва автобіографічну виставу П'єра Рішара. До запитання. Крім самого актора, на сцену вийде також його син - Крістоф Дефей, що доповнює постановку грою на контрабасі.

Вистава дасть відповіді на такі запитання: Де відпочивають справжні зірки? Як і з ким живе актор? Скільки операцій з омолодження зробила популярна актриса? Як взагалі живеться зіркам з їхньої славою? І чи відповідають вони на листи своїх шанувальників? ..

"... До нього приходять сотні листів з усіх куточків світу, йому пишуть найрізноманітніші люди: фанати, студенти, представники політичних партій, початківці театральні режисери, самогубці, ясновидці, астрологи, дівчата з відвертими фотографіями ... Відповіді блондина на всі ці послання складаються в правдивий, безпосередній, забавний автопортрет самої цієї зірки, приправлений смішними анекдотами і байками про зустрічі зі знаменитостями ", - йдеться в синопсисі.

Режисером постановки виступив Крістоф Дютрон. Раніше спільно з П'єром Рішаром він поставив три вистави: Рішар в радянській країні (2001), Втрата пам'яті (2003),Безкоштовна пошта (2008).

Вистава П'єра Рішара. До запитання буде показана в Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка 15, 16 і 17 вересня 2010 року. Вартість квитків: від 500 до 3000 грн.

Нагадаємо, що в 2009 році П'єр Рішар відзначив свій 75-річний ювілей. У травні 2010 року актор з дружиною відвідав Харків.

Читайте також:

П'єр Рішар обміняв Канни на Харків

Піаніст Плетньов вилетів з Таїланду до Москви

Goran Bregovic виступить в Україні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2803
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація