П'єр Рішар обміняв Канни на Харків

П'єр Рішар обміняв Канни на Харків

П'єр Рішар обміняв каннську пальмову гілку на харківський бузок

Легендарний француз приїхав на український фестиваль короткометражного кіно "Харківський бузок", обмінявши на нього Каннський кінофестиваль.

В Україну прилетів легендарний французький актор П'єр Рішар. Метра комедійного жанру, запросили на відкриття міжнародного кінофестивалю короткометражок „Харківський бузок".

На фестивалить 75-ти річна зірка прибула у товаристві дружини Сейли, бразильської топ-моделі, та актриси Мілен Демонжо – екранної подружки Фантомаса і блондинки з „Трьох мушкетерів". Харків'ян П'єр Ришар порадував не лише своїм візитом, а й власним вином, виробленим на Півдні Франції.

Сухе вино від Рішара, з кінокамерою на етикетці, можна було купити за 150 грн за пляшку. Трохи дорожче коштувала таку ж, тільки з автографом кінозірки. Зі свого винограднику Рішар продає по 80 тисяч пляшок на рік.

Судити конкурсантів П'єр Рішар не буде. Найкращу короткометражку обиратиме сімка вітчизняного жюрі. На "харківському бузку" будуть представлені півсотні картин, ігрове кіно й анімація - з Австралії, Франції і СНД.

Читайте також:

Goran Bregovic виступить в Україні

На Каннському кінофестивалі показали скандальний фільм-сатиру на Берлусконі

У Каннах відкрився 63-й міжнародний кінофестиваль

П'єр Рішар прилетів в Україну

П'єр Рішар прилетів в Україну

Повʼязані теми:

Наступна публікація