Померла актриса Людмила Гурченко

Відома актриса Людмила Гурченко померла у себе вдома, в Москві, на 76-ому році життя. Причина смерті - гостра серцева недостатність.

30 березня померла народна артистка СРСР Людмила Гурченко, яка нещодавно перенесла складну операцію.

Як розповіло джерело в медичних колах Москви, Людмила Гурченко померла у себе вдома. Її смерть констатувала бригада швидкої допомоги, яка прибула на виклик.

Попередня причина смерті артистки - гостра серцева недостатність, - розповіли медики. Виклик на "03"надійшов до 17.48, швидка їхала 21 хвилину - у центрі зараз пробки. Коли лікарі дісталися до пацієнтки, вона була вже мертва.

Незадовго до смерті з неповторною актрисою трапилося нещастя. Гуляючи з собаками у дворі свого будинку, вона посковзнулася, впала і зламала шийку стегна.

При падінні вона ще ударилася головою об припарковану машину. Таку травму багато фахівців називають смертельною для людей, яким більше 70 років.

Лікарі столичної МКЛ № 7, ретельно обстеживши імениту пацієнтку, зробили дуже хороші прогнози. Перелом виявився не надто складним.

Через кілька днів Людмилі Марківні провели операцію, а вже напередодні 8 Березня вона змогла повернутися додому, правда пересуватися вона могла тільки за допомогою спеціальних ходунців.

Нагадаємо, 27 лютого 2011 року в Мережі також з'явилася інформація про те, що стан здоров'я Людмили Марківни Гурченко різко погіршився, і народна артистка СРСР померла. Зірки і шанувальники стали приносити свої співчуття у Twitter. Всі були шоковані трагічною новиною. Проте тоді виявилося, що смерть Гурченко вигадали журналісти.

Читайте також:

Людмила Гурченко: історія життя

Помер один з найвидатніших спортсменів ХХ століття

Помер співак Олександр Барикін

Померла голлівудська зірка Елізабет Тейлор

Померла Людмила Гурченко

Померла Людмила Гурченко

Повʼязані теми:

Наступна публікація