Гурченко перенесла важку операцію

Дві години чаклували хірурги над зламаною кісткою стегна 75-річної Людмили Гурченко. Після операції акторка була переведена в реанімацію.

Людмила Гурченко, Сергій Сенін
Людмила Гурченко, Сергій Сенін
75-річна Людмила Гурченко, яка отримала серйозну травму ноги в результаті падіння, перенесла хірургічне втручання, що тривало близько двох годин.

Весь цей час чоловік артистки в очікуванні результатів неспокійно міряв кроками лікарняний коридор.

До операції Людмилу Марківну готували ретельно. Медики, які обстежили головну героїню фільму "Вокзалу для двох", прийшли до невтішного висновку: актриса отримала закритий перелом правого стегна і їй екстрено потрібне хірургічне втручання.

На консиліумі медики вирішили провести пацієнтці остеосинтез - хірургічну репозицію уламків за допомогою фіксуючих конструкцій (штифтів).

"Актриса почутий вердикт стійко прийняла і сказала, що готова на все, лише б швидше стати на ноги", - розповіли в лікарні.

У вівторок рано вранці Людмилу Марківну підготували і повезли в операційну. Весь час перебував поруч чоловік і за сумісництвом директор Сергій Сенін, який заспокоював дружину.

За словами медиків, все пройшло благополучно. Після операції Людмилу Марківну перевели в реанімацію, де вона буде перебувати під цілодобовим наглядом, щоб уникнути ускладнень.

І, тільки коли медики переконаються, що з їхньою пацієнткою все гаразд, її переведуть у звичайну палату.

Читайте також:

Алла Пугачова перенесла операцію на серці

Костянтин Меладзе переніс термінову операцію

Елізабет Тейлор госпіталізували з серцевою недостатністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: