Роберта Паттінсона визнали кумиром підлітків

У США відбулось вручення нагороди "Teen Choice Awards", яку формували тінейджери. Найкращим актором став Роберт Паттінсон.

У Каліфорнії відбулося вручення премії "Teen Choice Awards". Підлітки обрали найкращих акторів і актрис і інших своїх фаворитів серед знаменитостей.

Цього разу виконавиця головної ролі у фільмі "Сутінки" Крістен Стюарт залишилася без нагороди (найкращою кіноактрисою названа Сандра Буллок). Зате найкращим драматичним актором став Роберт Паттінсон. На врученні премії він проводив час зі своїми колегами по "Сутінках" - Ешлі Грін і Тейлором Лотнер. Лотнер, до речі, теж не пішов без нагороди - у нього, як виявилося, найкраща, на думку тінейджерів, посмішка.

І все ж, якщо б Крістен Стюарт прийшла на церемонію, один раз їй би довелося піднятися на сцену - вони з Робертом Паттінсоном знову отримали нагороду за найкращий поцілунок (у фільмі "Сутінки. Сага. Новий місяць").

Також в числі переможців Рейчел Македамс і Ченнінг Татум - як найкращі актори екшна/пригод. Найбільш "гарячими" акторами визнані Меган Фокс і Тейлор Лотнер. Тейлор, до речі, також став найкращим актором жанру фентезі. Найкращою артисткою визнана Lady GaGa. А найкращим реп-артистом, що повернувся на сцену - Емінем. Із спортсменів тінейджери найбільше люблять Девіда Бекхема.

Найкращою телевізійної комедією став "Хор", найкращим фентезі-серіалом "Щоденники вампірів", а найкращою повнометражною драмою "Невидима сторона".

Ведучою церемонієюї була Кеті Перрі. Вона стала однією з головних зірок вечора - ще б пак, де ще, крім вручення цієї премії, можна було побачити таку смішну Кеті в брекетах і "вчительських" окулярах.

Читайте також:

Роберт Паттінсон зізнався, що зустрічається із Крістен Стюарт

Роберт Паттінсон хоче знятись у порнофільмі

Воскову фігуру Паттінсона зацілували фанатки

Вручення нагороди "Teen Choice Awards"

Вручення нагороди "Teen Choice Awards"

Повʼязані теми:

Наступна публікація