Австралія запросила нудьгуючих британців на незвичну роботу

Австралія запросила нудьгуючих британців на незвичну роботу

Австралія запросила нудьгуючих британців на незвичну роботу

Роботодавці пропонують досить екзотичні вакансії, наприклад, мисливець за коалами і дегустатор пива.

У Південній Австралії стартувала програма з залучення на роботу британців. Роботодавці пропонують досить екзотичні вакансії, наприклад, мисливець за коалами і дегустатор пива.

Представники влади Південної Австралії дуже сподіваються залучити втомлених і знудьгованих британців, рекламуючи низку робочих вакансій, які стануть різким контрастом довгому робочому дню, високим податкам і пенсійному віку, який збільшується в Сполученому королівстві.

Серед інших вакансій австралійська влада пропонує британцям роботу дизайнера в Будинку маленьких пінгвінів, упорядника портрета обличчя акули і навіть збирача екскрементів кенгуру.

Згідно з результатами одного з опитувань, 60% британців вважають свою роботу нудною. Респонденти стверджують, що у них рідко виникають умови для того, щоб вирватися за межі щоденної рутини. При цьому 71% респондентів заявляють, що у них ніколи не було можливості займатися ось за межами робочого кабінету.

Щоб допомогти страждаючим від нудної роботи британцям, австралійська влада пропонує низку незвичайних вакансій, вони розраховують, що обіцянка оптимального балансу між розвагами та роботою буде досить привабливою для залучення до Південної Австралії британців у віці від 18 до 30 років.

"Ми намагаємося показати, що в Південній Австралії можна знайти більш цікаві можливості для роботи і відпочинку, ніж де-небудь ще в світі. І всі, хто хоче поєднати відпочинок з роботою, можуть цим зайнятися" - повідомив Білл Мюрхед, представник Південної Австралії в Лондоні.

Також Мюрхед додав, що британці, які прилітають до Австралії для того, щоб попрацювати на канікулах, зможуть випробувати на собі нові пропозиції уряду. Нові вакансії вперше пропонуються в такій кількості.

"Зараз у Британії непроста ситуація. Навіть сонячна погода не може підбадьорити жителів островів. Наші пропозиції - це не якісь вакансії, через які британці повинні змагатися між собою для того, щоб їх отримати. Ми радше намагаємося показати, що в Південній Австралії можна знайти більш цікаві можливості для роботи і відпочинку, ніж де-небудь ще в світі. І всі, хто хоче поєднати відпочинок з роботою, можуть цим займатися ", - заявив Мюрхед.

Читайте також:

Заробітки на виборах: 5 тисяч по оголошенню, 15 тисяч - по знайомству

Янукович наказав Генпрокуратурі розібратися з чорними трансплантологами

Жінка відсудила 420 тисяч доларів, впавши з офісного стільця

Повʼязані теми:

Наступна публікація