Сергій Безруков зіграє Висоцького

Головну роль у картині з робочою назвою "Висоцький: Слава Богу, я живий" виконає Сергій Безруков.

Володимир Висоцький / Фото: Архів
Режисер "Бумера" Петро Буслов збирається зняти фільм, присвячений Володимиру Висоцькому. Головну роль у картині з робочою назвою "Висоцький: Слава Богу, я живий" виконає Сергій Безруков. Повний акторський склад картини буде оголошено 28 липня 2010 - у 30-річну річницю похорону Висоцького.

Виробництвом картини займеться компанія Monumental Pictures - підрозділ Sony Pictures Entertainment Russia.

Сценаристом картини виступить син актора і музиканта Нікіта Висоцький. Дія фільму розгорнеться влітку 1979 року - тоді у Висоцького стався серцевий напад прямо на концерті в Бухарі, в результаті чого він пережив клінічну смерть.

Примітно, що робота над проектом розпочалася ще в 2009 році. Спочатку режисером повинен був виступити Ігор Волошин, який зняв картину "Олімпус Інферно". У березні 2010 стало відомо, що перший етап зйомок що складається з чотирьох серій фільму "Чорна людина" (саме так тоді називався проект) завершено.

Трохи пізніше проект був припинений. Вже тоді ходили чутки, що режисерське крісло займе Буслов. Тепер це інформація підтвердилася. Безруков повинен був грати Висоцького і в першому проекті.

Читайте також:

Сергій Безруков та Дмитро Дюжев розповіли, як були "зеками"

Сергій Безруков на прем'єрах гризе нігті

Расторгуєв, Дюжев та Безруков заспівали разом

Наступна публікація