Сергій Безруков та Дмитро Дюжев розповіли, як були "зеками"

20 серпня Сергій Безруков та Дмитро Дюжев приїхали до Києва презентувати комедію "Каникулы строгого режима".

Сергій Безруков та Дмитро Дюжев презентували у Києві "Каникулы строгого режима"
Дюжев і Безруков раді були знову зустрітись на знімальному майданчику
Російські актори Сергій Безруков та Дмитро Дюжев завітали до Києва, аби презентувати українцям комедію "Каникулы строгого режима".

За сюжетом два "зеки" тікають з в'язниці і стають вожатими в піонерському таборі. Картина знімалась у Псковській області, на озері Гороховому.

Безруков та Дюжев вже грали разом у серіалі "Бригада" і були надзвичайно раді, що знову зустрілись на знімальному майданчику.

"Зйомки тривали із самого ранку і до пізньої ночі, - каже Дюжев. - Були облаштовані корпуси на воді, дітей розбивали на загони, так і працювали. Ми щоранку бачились і говорили: "Как здорово, что все ми здесь сегодня собрались".

"І як добре, що наші нові персонажі можуть розказати глядачам нову історію", - додав Безруков.

До речі, актори вже встигли презентувати фільм в одній з російських колоній.

"Реакція цих людей нам була дуже важлива, - каже режисер Ігор Зайцев. - Коли вони дивились фільм, то було видно, що люди знаходяться в душевній напрузі. Нам здалось, що ми змогли їх "розтопити". Один із в'язнів сказав нам, що він вже 19 років просидів у в'язниці, і якби був на волі і подивився цей фільм, то б розплакався. А так..."

"Працівники колонії сказали в'язням, що приїде знімальна група, і презентуватиме фільм, який дивитимуться ті, у кого буде найменше порушень, - каже Безруков. - І кількість порушень зменшилась".

Працюючи з дітьми "піонервожаті" Безруков та Дюжев і самі згадували про дитинство.

"Моє дитинство було творчим, за що маю подякувати батькам. - каже Сергій. - А ще пам'ятаю, коли в школі одну німецьку рожеву жуйку ділили на півкласу. Я пожував і поклав свій шматочок в кишеню рубашечки. І яким же було моє горе, коли мама випрала сорочку з рожевою жуйкою".

"Я не можу сказати, що я був "паінькою", - каже Дмитро. - Ми захоплювали території, бо тоді їх захоплювали всі. Воювали з хлопцями із сусіднього двору".

Фото Геворка Саакяна та Романа Кузьмяка, ТСН.ua

Читайте також:

Расторгуєв, Дюжев та Безруков заспівали разом

Українські зірки озвучили мультфільм

Федір Бондарчук відкриє два ресторани і кондитерську

Гола Астаф'єва з подругою окупували одеський супермаркет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: