Винуватець загибелі в ДТП актора Степанова отримав умовний термін

Винуватець загибелі в ДТП актора Степанова отримав умовний термін

До трьох років позбавлення волі умовно засуджено Михайла Назарова, який став винуватцем ДТП, у якій загинув актор Юрій Степанов.

Юрій з родиною / Фото: kp.ru
У Москві до трьох років позбавлення волі умовно засуджений Михайло Назаров. Кузьмінський суд визнав його винуватцем ДТП, в якій загинув актор Юрій Степанов.

Рішенням суду Назаров повинен буде виплатити одноразову компенсацію вдові загиблого у розмірі 2 мільйонів рублів. Крім того, суд зобов'язав засудженого взяти на утримання трьох неповнолітніх дітей Степанова: він повинен буде виплачувати щомісяця по 35 тисяч рублів з 2013 по 2015 рік, по 23 тисячі рублів з 2015 по 2025 рік і по 11,8 тисячі рублів з 2025 по 2028 .

Вдова загиблого просила не позбавляти винуватця ДТП волі. Раніше Назаров визнав свою провину і дав згоду на виплату компенсації.

Аварія, в якій загинув Степанов, сталася в ніч на 3 березня 2010 року на Люблінській вулиці в Москві. Актор, якому був 41 рік, грав у театрі "Майстерня Петра Фоменка", а популярність набув, знімаючись з телесеріалах "Громадянин начальник" і "Штрафбат".

Назаров раніше служив в МНС, а тепер працює менеджером.

Читайте також:

Водій, який збив Юрія Степанова, визнав свою провину

Юрій Степанов, який загинув у ДТП, за місяць мав стати батьком

У Москві в ДТП загинув актор Юрій Степанов

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація