Команду "Доктора Хауса" звинуватили в оргіях

Колишній учасник команди "Доктора Хауса" Карл Джонс вимагає від керівництва мільйон доларів за моральні та фізичні збитки.

Кокаїн, гра в ножі, нестримний секс - такі подробиці розгульного життя знімальної бригади культового серіалу "Доктор Хаус" повідав помічник реквізитора Карл Джонс. Брудна білизна побачила світ через образу Джонса на своє керівництво.

Помічник реквізитора подав позов до суду на своє колишнє керівництво, яке нібито звільнило його з роботи за відмову від участі в колективних оргіях. У якості моральної компенсації Джонс вимагає з компанії Universal мільйон доларів.

За словами ображеного Джонса, знімальна група регулярно відвідувала стриптиз-бари, напиваючись, нюхала кокаїн і брала участь в різних небезпечних авантюрах. Частенько вечірки закінчувалися неприборканим сексом з незрозумілими дівчатами в трейлерах або інших подібних місцях.

Джонс у своїй позовній заяві також стверджує, що бачив, як одного разу на знімальний майданчик принесли вогнепальну зброю. А коли знімальна бригада перебирала з текілою, то деякі з кіношних начальників починали кидати ножі на влучність. А тих, хто відмовлявся вести подібний спосіб життя, регулярно ображали і називали нецензурними словами.

Джонс стверджує, що він спробував повідомити про подібний спосіб життя своїх колег продюсерам, проте його прохання про допомогу були проігноровані, а врешті-решт Джонс був відсторонений від роботи над фільмом з березня 2010 року.

Джонс стверджує, що через таке ставлення і важкі моральні переживання він серйозно підірвав здоров'я. Джонс вимагає за моральний і фізичний збиток, заподіяний йому непристойною поведінкою екс-керівників, мільйон доларів.

Читайте також:

Доктор Хаус повертається на телеекрани

Серіал "Доктор Хаус" перетвориться на комп'ютерну гру

Помічник Доктора Хауса влаштувався на роботу в Білий дім

Повʼязані теми:

Наступна публікація