Lady GaGa 2 місяці носитиме тільки речі Versace

Епатажна співачка Lady GaGa погодилась на експеримент. Протягом двох місяців вона носитиме одяг від Versace.

Починаючи з дня релізу свого нового музичного відео The Edge of Glory, співачка Lady GaGa обіцяє ходити тільки в одязі від Versace. Експеримент повинен тривати цілих два місяці.

Для королеви епатажу, яка змінює костюми по кілька разів на день, вигадуючи все більш витончені комбінації, таке обмеження здається серйозним випробуванням. Але Lady GaGa, схоже, підготувалася до нього всерйоз і навіть провела генеральну репетицію. Останнім часом її часто помічали в різних вінтажних предметах від знаменитого Будинку моди, а в одному з інтерв'ю співачка заявила, що буде носити Versace наступні два місяці.

Фешн-експерти сумніваються в тому, що поп-зірка зможе виконати власну обіцянку, хоча першу серйозну спробу вона вже зробила. У музичному відео The Edge of Glory ми бачимо на зірці, що гуляє по Нью-Йорку, тільки творіння Versace часів 1990-х років.

Подейкують, що Донателла Версаче настільки перейнялася талантом Lady GaGa, що тільки заради неї вирішила відкрити архіви свого знаменитого брата Джанні Версаче, трагічно загиблого в 1997 році.

Читайте також:

У Лівані заборонили новий альбом Lady GaGa

Пісня Lady GaGa стала тисячним лідером чарту Billboard

Lady GaGa зізналась, що вживає наркоти

Повʼязані теми:

Наступна публікація