Наомі Кемпбелл не вдалося засудити шоколадну фабрику

Відома модель Наомі Кемпбелл звинуватила виробників шоколаду у расизмі. Але її скаргу відхилили.

Реклама шоколадки Cadbury
Британський комітет рекламних стандартів не підтримав фотомодель Наомі Кемпбелл і відкинув звинувачення в расизмі, які відома Наомі висунула проти компанії Cadbury.

Нагадаємо, що Чорну Пантеру обурило те, що на рекламних плакатах Cadbury проводилася паралель між нею, Наомі, і шоколадкою. Слоган свідчив: "Посунься, Наомі, в містечку з'явилася нова діва".

Кемпбелл звинуватила компанію в расизмі і виробники прибрали всю провокаційну рекламу, а також спробували запевнити модель, що це був легковажний вчинок компанії, але вони не хотіли нікого образити. Після цього виробники шоколаду публічно вибачилися перед Наомі на своєму сайті.

Проте обурення моделі так просто загасити не вдалося - вона звернулася в Британський комітет з реклами. Всього в організацію надійшло чотири скарги на нещасливу рекламу. Включаючи скаргу від руху Operation Black Vote, який беззастережно розцінив вигадку Cadbury як "образу чорношкірих жінок".

Незважаючи на всі скарги, комітет виніс вердикт не на користь Наомі. У його висновках йдеться: "Реклама може бути зрозуміла, як порівняння саме вибухової репутації Кемпбелл з новим шоколадом без всякого упору на расу".

Читайте також:

Наомі Кемпбелл звинуватила шоколадну компанію в расизмі

Наомі Кемпбелл відзначила 25-річчя кар'єри в Лондоні

Наомі Кемпбелл на суді в Гаазі розповіла про діаманти

Повʼязані теми:

Наступна публікація