ТОП-10 найсмішніших в історії рекламних роликів

ТОП-10 найсмішніших в історії рекламних роликів

Реклама мережі кафе Wendy's посіла друге місце

Перше місце рейтингу заняла реклама компанії з виробництва рибних консервів про бійку на березі річки між ведмедем, що зловив лосося, і рибалкою компанії.

У США складено рейтинг найсмішніших в історії рекламних роликів для телебачення. Рейтинг був підготований на основі голосування читачів видання Adweek, яке спеціалізується на новинах медійної сфери.

Десять найбільш кумедних рекламних відео розміщені на сайті тижневика. Автор публікації відразу зазначає, що до рейтингу увійшли так звані мейнстрімові ролики - ті, що без всяких обмежень "крутили" у звичайний час на національному ТБ з 1980-х років до сьогоднішнього дня.

Таким чином, до списку не увійшли, наприклад, твори європейських телерекламщиків, багато з яких у США, та й в усьому світі, включаючи саму Європу, з різних міркувань потрапляють під заборону. Такі ролики усі бажаючі зможуть побачити на всесвітньо відомому ревю "Ніч пожирачів реклами", яке показують протягом ночі в кінотеатрах вже не як рекламу, а як витвір мистецтва.

Цікаво, що до рейтингу Adweek не потрапив жоден сучасний ролик. Найстаріший, який, до речі, посів друге місце, датується 1984 роком, "найсвіжіші" - 2008-м.

Найсмішнішим рекламним телесюжетом усіх часів видання визнало ролик 2000 року для компанії з виробництва рибних консервів John West. У його основі - бійка на березі річки між ведмедем, що зловив лосося, і рибалкою компанії, одягненим в помаранчевий комбінезон.

Ведмідь використовує проти людини професійні прийоми боротьби, але останній у підсумку відволікає його увагу, завдає вирішального удару і йде геть з відібраною рибиною.

На другому місці - реклама мережі кафе Wendy's 1984 за участю актриси Клари Пеллер, якій на той момент був 81 рік (у кліпі вона - крайня праворуч). На відео три бабусі намагаються розгледіти м'ясо в замовленому великому гамбургері, а Пеллер крутить туди-сюди головою в пошуках офіціанта і вигукує: "Де м'ясо?"

Ця фраза миттєво стала в США крилатою, а ролик увійшов в історію як один з найуспішніших. Продажі Wendy's в результаті істотно злетіли.

Третім місцем видання нагородило рекламу кондитерської компанії Cadbury 2007 року. У ній величезна горила начебто медитує під заспокійливі початок пісні Філа Коллінза "In the Air Tonight", але незабаром виявляється, що вона сидить за барабанною установкою і просто готується до "драйвового" вступу ударних.

Як пише видання, цей ролик, "абсурдний і класний", вдихнув нове життя в рекламну кампанію Cadbury's і навіть повернув пісню Коллінза до музичних чартів.

У рейтинг також потрапили ролики, які найбільш дивним, безглуздим і навіть дурним чином рекламують продукцію Reebok, Budweiser, Skittles, Starburst і Apple. На дев'яте місце потрапив кліп мережі готелів Holiday Inn. У ньому теж знявся популярний в США і улюблений рекламниками актор Джері Ламберт, майстер "незворушного обличчя", як пише про нього видання.

Суть цього відео зводиться до того, що номери готелю неймовірно комфортні, можливо, навіть занадто комфортні для роботи. Ламберт, що зображає якогось бізнесмена, сидить за ноутбуком і слухає спів горбатих китів. Коли ж входить його колега, він з тим самим незворушним обличчям сам приймається дуже талановито видавати схожі звуки, а колега намагається за ним повторювати. Виглядає це справді кумедно.

Читайте також:

У Новій Зеландії туристів зустрічали рекламою кокаїну

В Індії влада заборонила рекламу, яка "експлуатує чоловічі інстинкти" (відео)

У США передплатникам супутникового ТБ безкоштовно роздають зброю

Реклама комп'ютерної гри з фальшивою Клінтон налякала американців

Повʼязані теми:

Наступна публікація