Фіналіст "Євробачення-2017" терміново потребує операції на серці

Представник Португалії має критичний стан здоров'я.

Учасник "Євробачення-2017" від Португалії Сальвадор Собрал має критичний стан здоров'я.

Лікарі поставили співаку невтішний діагноз, і до кінця року йому необхідно знайти донора серця, щоб вижити. Як пише видання The Mirror, артист ледь може репетирувати та виступати через хворе серце.

Як відомо, співак був відсутнім на репетиціях "Євробачення" у Києві і прибув до столиці України перед самим початком конкурсу – 8 травня. Замість нього на них приїздила сестра Луїза. Як з'ясувалося, у цей час Сальвадор перебував на операціях з видалення двох гриж.

Зауважимо, що португалець Сальвадор Собрал став одним з фіналістів "Євробачення-2017", які визначилися під час першого півфіналу 9 травня.

Серед фаворитів пісенного змагання конкурсант посідає другу сходинку букмейкерів "Євробачення", поступаючись лише італійцю.

Нагадаємо, що сьогодні, 11 травня, відбудеться другий півфінал "Євробачення", під час якого стануть відомі імена ще десятьох фіналістів конкурсу.

О 22:00 ТСН.ua розпочне текстову трансляцію другого півфіналу "Євробачення-2017". Подивитися шоу у прямому ефірі можна на Eurovision.ua, сайті телеканалу UA:Перший, Eurovision.tv, а також на екранах офіційної фан-зони на Хрещатику – Eurovision Village та у EuroClub.

Залиште свій коментар