Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-6": Відчуй безмежну силу вокалу

Стартував новий сезон вокального шоу.

Розпочато шостий сезон "Голосу країни" - продовження одного з наймасштабніших і найбільш відомих вокальних шоу на українському телебаченні. Учасники нового сезону - це люди з щирим вокальним талантом, які приїхали з різних куточків країни, щоб поборотися за право отримати глядацькі симпатії, а також голоси суддів.

У новому сезоні телеглядачі зможуть "підглянути" як учасники готували свої вокальні номери. Крім того, вони побачать вже знайому їм платинову четвірку суддів, на відповідальності яких відбір найкращих голосів країни. Учасники демонстрували Вакарчуку, Потапу, Дорну та Тіні Кароль все, на що вони тільки здатні в професійному вокальному виконанні.

Як і раніше, професійне журі також виступить в ролі наставників для своїх обдарованих підопічних.

На наступному етапі, якщо продюсери будуть в захваті від голосів учасників, вони неодмінно візьмуть їх в свою команду. Тут то і починається найцікавіше! Адже тренерів і їхніх підопічних чекає старанна, копітка робота і тернистий шлях до перемоги.

Вокальне шоу "Голос країни-6" - це оригінальний шанс для всіх учасників проекту здійснити свою заповітну мрію, отримати визнання всієї країни, завоювавши серця телеглядачів. Перемога і загальне визнання чекає найсильнішого.

Дивитися онлайн всі випуски одного з найгучніших вокальних шоу країни ви зможете тут.

Нагадаємо, команда "Голосу країни-6" представила новий сезон проекту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції