"Міс Київ - 2011" стала 19-річна Олена Сендецька

У Києві обрали найкрасивішу дівчину року. Титул "Міс Київ - 2011" виборола Олена Сендецька.

6 квітня у київській "Опереті" обрали найкрасивішу дівчину столиці. Шістнадцять дівчат змагались за звання "Міс Київ - 2011". Перемогла 19-річна киянка Олена Сендецька (параметри 83-60-90, зріст 175 см).

"За мене вболівав мій хлопець, він помічник депутата, - зізналась Олена, яка проживає із коханим у цивільному шлюбі. - Заміж не збираюсь, треба ще досвіду набратись. Для мене заміжжя - це діти, а я до дітей поки що не готова".

Під час першого виходу на сцену конкурсантки були у сукнях від Ірини Каравай. Після чого кожна із них представилась. Деякі дівчата були відвертими та зізнались, що мріють купити майбах та дачу на Кіпрі, деякі із них розповіли про бажання розбагатіти та придбати червоний кабріолет.

Під час другого виходу, учасниці конкурсу дефілювали у купальниках під час виступу Івана Дорна, який присвятив пісню київським красуням. Після цього конкурсу дехто із поважних чоловіків у костюмах почав виходити із зали. На що ведуча конкурсу Василіса Фролова пожартувала: "Не уходите. Олигархи, помните! Вы в ответе за тех, кого приручили". А колега Фролової Дмитро Шепелєв знайшов чоловікам інше виправдання: "Вони пішли дивитися футбол. Сьогодні ж "Барселона" - "Шахтар".

Між виходами конкурсанток на сцені виступили Асія Ахат, Віталій Козловський, Макс Барських та Діма Білан. Останній входив до складу журі. Співак описував у своєму Twitter перипетії на "Міс Київ - 2011" та захоплювався красою українських дівчат.

До речі, переможниця конкурсу "Міс Київ - 2011" отримала нагоду представляти столицю на конкурсі "Міс Україна", який відбудеться у вересні цього року.

Фото Олени Грози, ТСН.ua

Читайте також:

Новою "Міс Київ" стала фінансистка

"Міс Україна-Всесвіт" намагається набрати вагу для участі у "Міс Всесвіт"

Українка Ксенія Ламбер увійшла до п'ятірки кращих "Топ-моделей Світу"

Повʼязані теми:

Наступна публікація