Діма Білан обере "Міс Київ 2011"

Діма Білан обере "Міс Київ 2011"

Діма Білан / Фото: LifeShowbiz

Незабаром у Києві оберуть найкрасивішу дівчину столиці. На звання "Міс Київ 2011" претендують 16 конкурсанток.

6 квітня в українській столиці оберуть "Міс Київ 2011". У кастингу взяли участь кілька сотень красунь, з яких до фіналу дійшли лише 16 найпривабливіших. По ходу шоу, режисером якого виступить Олег Єфремов, учасниці будуть демонструвати купальники, а також вбрання від вітчизняних дизайнерів Андре Тана, Катерини Шаховської та Ірини Каравай.

Ведучими церемонії будуть Іван Дорн та Василіса Фролова. А розважатимуть гостей Віталій Козловський, Асія Ахат, Діма Білан, який після свого виступу оцінюватиме киянок.

Також до складу журі увійшли кінопродюсер фільму "Викрутаси" Олексій Боков, представник ОРТ продюсер Олександр Орлов, російський "MTVшник" Роман Саркісов, "Міс Україна-2009" Євгенія Тульчевська, співачка Ассія Ахат, почесний президент конкурсу "Міс Україна" Сергій Матяш та голова оргкомітету конкурсу Лілія Кузнєцова. Очікується також поява у складі журі зірки "Нашої Раші" Сергія Светлакова.

Напередодні основного фіналу відбудеться конкурс талантів, в ході якого дівчата будуть змагатися у майстерності співу. Переможниця змагання автоматично потрапить у фінальну десятку.

Подивитись на те, як обиратимуть найкрасивішу дівчинку Києва може кожен. Квитки коштують від 100 до 600 гривень.

Читайте також:

Новою "Міс Київ" стала фінансистка

"Міс Україна-Всесвіт" намагається набрати вагу для участі у "Міс Всесвіт"

Українка Ксенія Ламбер увійшла до п'ятірки кращих "Топ-моделей Світу"

Повʼязані теми:

Наступна публікація