Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Кравець вперше розповіла про два викидні

Вагітність переривалася на одному і тому самому терміні.

Зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець приголомшила дуже особистим зізнанням.

Протягом багатьох років акторка мовчала про те, що після народження первістка Маші намагалася двічі завагітніти, однак обидві вагітності зривалися. Про це Олена розповіла у програмі "Життя відомих людей".

За словами Кравець, їй не вдавалося зберегти вагітність через шалений темп роботи.

"Так, були перегони і на цій швидкості дітей не виношують. Тому у мене два рази завмерла вагітність. При тому на одному і тому ж терміні – на 8 тижнях. Колись про це було важко говорити. Зараз, як мій чоловік сказав: "Ну дивись, вони ж повернулися до тебе, ці двоє", - прокоментувала артистка.

Відео Чому Олена Кравець відселила свою 15-річну доньку жити окремо та чи втомилася від "Кварталу"

Вона – головна жінка "Вечірнього кварталу". Олена Кравець реалізувала себе як акторка, гумористка, дружина та мама трьох дітей. Тільки журналістці ЖВЛ Марині Синьоокій вона відверто розповіла, як обірвалися дві її вагітності та як вона прожила цей непростий період. Чому акторка відселила свою 15-річну дочку жити окремо та чи втомилася від "Кварталу"? Ексклюзивно в інтерв'ю – тільки у ЖВЛ.  Повні випуски дивіться на 1+1 video

Чому Олена Кравець відселила свою 15-річну доньку жити окремо та чи втомилася від "Кварталу"

Лікарі були безсилі. Тоді казали, що справа не у фізіології, Олена була абсолютно здоровою.

"Так, все було в голові. Якщо у когось раптом зараз відбувається така ситуація, я як мама, як жінка – раджу звернути увагу на стан душі і не боятися звернутися за допомогою до психології, до професіоналів у цій сфері", - порадила Олена.

Кравець не приховує, що декілька років ходила до психоаналітика. Тоді поруч з Оленою були чоловік і дочка, які також дуже її підтримували. Тепер Олена щаслива мама трьох дітей, у липні 2016 року акторка народила двійняток. Родина дуже зраділа таким очікуваним смужкам на тесті, однак була шокована, коли дізналася, що буде одразу двоє.

"Я подумала, що лікар дивиться не мою картинку, що хтось був до мене з двійнею. Не приймала цього моя свідомість дуже довго. Не могла у це повірити. У це важко повірити, що у мене під серцем ще двоє", - зізналася акторка.

Олена Кравець_2
instagram.com/lennykravets
Олена Кравець зі своїми двійнятами

Молодші діти акторки - Катя і Ваня - різні і водночас дуже схожі. Доповнюють одне одного, каже Олена, яка не може ними натішитися, адже з жахом згадує, що на сьомому місяці вагітності могла втратити їх. У акторки сталися передчасні пологи.

"Якось так повівся мій організм. Треба було швидко. Сталася у мене прееклампсія, це такий не дуже хороший стан. Він зазвичай властивий жінкам, які виношують двійню. Ну це Боже провидіння, не інакше. Те, що я була в цей момент в пологовому будинку і все сталося дуже швидко. Я навіть не хочу говорити, що було б якби. Ну мене просто не відпустили додому, а через декілька годин все сталося. Це диво", - розповіла Кравець.

Вона розуміє, якою ціною їй далися її діти, тому нікуди не поспішає, насолоджується материнством і натхненно працює.

Нагадаємо, що раніше у Мережі опублікували весільні світлини Олени Кравець 17-річної давності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції